Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos "mindenevő" babánál...

7 hónapos "mindenevő" babánál nem kevés a 300g hízás egy hónap alatt?

Figyelt kérdés

10 óraira kenyeret,tejpépet hasonlót kap+ gyümi,

délben általában főzelék husival,

délután szopi,

fürdés előtt pedig megint tejpép+ amit mi vacsizunk (csak akkor ha nem fűszeres)

fürdés után jóéjt szopi,majd éjszaka kel 1-2x szopizni.

Normális hogy lelassult egy kicsit a "hízása"?Vagy esetleg az is közre játszik hogy rengeteget mozog,kúszik mászik (imád a kompban mászkálni)és kb.2.5 hete álltfel teljesen egyedül,és azóta már lépeget a kiságyban...Más is volt így?Ugye nem a hozzátáplálást rontom el?

Egy gyakorló anyuka


2011. nov. 10. 10:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Teljesen normálsi nyugi! Ilyenkor nagyon lelassul nekik a hizás, hisz rengeteget mozognak már(ahogy te is irtad)! Az én babám 6 hós koráig havi 1 kilót hizott aztán ez lecsökkent fél kilóra, 300 grammra. Nyugi:)
2011. nov. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kellene még ennyi mindent ennie, nagyon gyors a tempó.
2011. nov. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A fiam 7-9hó között összesen hízott 300g-ot. Teljesen be voltam pánikolva. a doki mondta, hogy ilyenkor lelassul a hízás + annyit mozgott, hogy már nézni nem bírtam. A többi gyerkőcödnél nem volt ilyen? Hány kg?
2011. nov. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!:)

A kislányom tegnapi mérés alapján 7640g,és 3200g a születési súlya.Nagyon szépen alakult idáig a súlya,ez az első hónap hogy ilyen keveset gyarapodott.

Szerintem nem gyors a tempó,ő diktálja.Őt figyelem,a reakcióit,ha túl sok lenne neki,akkor gondolom azt jelezné.illetve nem enne mindent olyan jó ízűen.De szóljatok ha rosszul gondolom...Természetesen ha csülök pörit vacsizunk akkor abból nem kap,akármennyire is szeretne...:)

2011. nov. 10. 13:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Teljesen jó az a hízás! Enyém örökmozgó, és amikor elkezdett annyit mozogni, az ő hízása is lelassult! Nálunk is átlag ez a 300 g! Van, hogy nem is hízott egy hónap alatt, csak nőtt magasságra! Nem hiszem, hogy túlzott lenne a tempó, azt mindenki saját maga látja, mennyit miből eszik jóízűen a gyereke, ha nem jó neki, úgyis jelez!
2011. nov. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!