Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt, hogy a nagyiknak megenge...

Volt, hogy a nagyiknak megengedted mikor ott voltatok náluk, hogy ők etessék a pici babátokat (jelenlétedben)? Hogy fogadta tőlük az ételt?

Figyelt kérdés
Kicsit félek másnak odaadni a kanalat,de gondolom baj nem lehet belőle.

2013. szept. 21. 08:59
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Az anyósom meg a fiának akarja bebizonyítani,hogy ő jobban csinál mindent..
2013. szept. 21. 09:00
 2/11 anonim ***** válasza:
Persze, nálunk bárki etethetett, nem csináltam ebből presztizskerdest. Simán elfogadta.
2013. szept. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hogy megengedtem-e? Hát nem csak én tudok egyedül a világon gyereket etetni, anyós is etetett már, végülis 2 gyereket is felnevelt, szóval tudja, hogy kell. Hogy fogadták az ételt? Jó étvággyal.
2013. szept. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Abban semmi kivetnivalót nem látok, hogy néha más etesse meg. Abban igen, ha ez azért történik, mert versenyhelyzet van, és esetleg ezért tömi meg, vagy eteti a szokásosnál gyorsabban a gyereket más. Rivalizálásnak nincs helye a gyereknevelésben, ezért nem tetszik, amit kommentben írtál a helyzetről.
2013. szept. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Volt, hogy megkértem, hogy etesse meg. Elfogadta tőle, ugyanúgy, mint tőlem. Volt, hogy tőle jobban. Engem ez nem zavar. Tudtam helyette mást csinálni, meg etethetem amúgy még eleget. Maximum szólj, ha látod, hogy túl sok étel van a kiskanálon, hogy az talán sok lesz. Nincs az etetésben semmi ördöngösség, nem nagyon lehet elrontani. A kanalat meg csak nem dugja le a torkán a nagyi :)
2013. szept. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Persze, én engedtem. Nekem nem volt gond, hogy más eteti a gyerkocot. A nagyik meg kifejezetten örülnek, ha foglalkozhatnak az unokaval. Én addig csinaltam mást.
2013. szept. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Miért a férjedet ki etette kiskorában?
2013. szept. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Persze. Ne haragudj de nem értem mégis miért ne etethetné meg a gyereket a nagymamája/nagypapája. Ennyire nem szabad kisajátítani egy gyereket.
2013. szept. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Furi kérdés. Amikor anyuméknál voltunk, mindég ő etette a lurkót. Amikor nagyobbacska volt már akkor meg már apummal is ette a kis kenyér katonákat valami feltéttel. Nagyon cukik voltak együtt :-)
2013. szept. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Volt. :) Minden nap az uzsit a nagyi adagolja a pici szájába, amíg én leviszem a kutyát, kiteregetek, megcsinálom páromnak a vacsit. Én nagyon szerencsés vagyok, hogy anyós tíz percre lakik, és minden délután átjön egy-két órára segíteni.
2013. szept. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!