Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1,5-2 éves gyermeked mennyi...

1,5-2 éves gyermeked mennyi mesét néz egy nap?

Figyelt kérdés
2013. szept. 21. 20:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kb 10-15 percet reggelente amíg ül a bilin.
2013. szept. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
este nézi egy órát de nem folyamatosan.
2013. szept. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Szerintetek sok ha 17 hónaposom napjába többször kéri,hogy kapcsoljam be (Bogyó Babóca). 1 vagy 2 részt néz meg egyszerre,ami ugye 5 perc/rész. Szerintem fél óránál többet/nap nem néz mesét,de akkor tényleg ül és nézi.De mondjuk 5-6 perc után megy játszani tovább... Engedhetem,amikor kéri,hogy kapcsoljam be?Vagy sok?
2013. szept. 21. 21:22
 4/11 anonim ***** válasza:
59%
20 hónapos és eddig még nem nézett semmilyen mesét. Mesélni szoktunk neki mese könyvből.
2013. szept. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
15 hónapos és mesélek neki, picurrádiót hallgatunk, max 5 percet nézünk gyerekdalokat,amíg reggel átöltözünk és átpelusozom.
2013. szept. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
Én nem vagyok meseellenes, én is sokat néztem, és be sem kapcsolom a tv-t így felnőtt koromra:) Jó pár bogyó és babócát megnéz, és rengeteget tanul belőle, sok szót onnan tanult meg! Rengeteget olvasunk, foglalkozunk vele, és a friss levegőn is van , napi 2 szer! Ettől függetlenül, ha szeretne, és épp nincs kedve játszani nézheti a bogyót:) Nekem a mesenézés hozzátartozik a gyerekkorhoz, főleg ha Pogány Judit beszél benne:) Kívülről fújom a VUK-ot is, annyit néztem gyerekként, mégis jól vagyok, és értelmiségi felnőtt vált belőlem;))
2013. szept. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Mennyi idős a babád? Szerinted 17 hónaposan sem sok?
2013. szept. 21. 22:33
 8/11 anonim ***** válasza:
Tv nem nézi. Tableten szokta kérni elmo-t, az első 10 perc után már inkább nyomkodja. Meséskönyvbel viszont fél órákra is le lehet kötni.
2013. szept. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyan ez van mint a 6-os válaszolónál. Ha látom, hogy unja, mert nyomkodja a laptopot, elveszem. Csak Bogyót nézi, van, hogy 5-6 részt egyszerre. Napi max 2szer. Csak, ha ő kéri, akkor kapcsolom be, de akkor sem mindig. Persze mi is rengeteget olvasunk neki, mert imádja a könyveket. De engedem a mesét. Szóval szerintem nem baj.


Azért mert valaki engedi mesét nézni a gyermekét, még kiviszi a levegőre és olvas neki könyvből is. Nem is értem a mentegetőzést. :)


Ja és 14 hónapos.

2013. szept. 22. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

szia,


itt van szerintem egy jó cikk:

[link]

ebben is az van, ami az én véleményem is, hogy tévézhet, de csak mértékkel.

2013. szept. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!