Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves gyermeked néz számítógé...

3 éves gyermeked néz számítógépen zenét, vagy mesét?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 13. 21:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
igen,néha felkéredzkedik,és megvannak a kedvenc kis meséi amiket ott néz,pl a 3 kismalac,vonatos,számos mesék stb.
2012. ápr. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A Tv-t ritkán kapcsolom be neki. De ha gépezek,felül az ölembe és írja betűket,jeleket, bekapcsolja a mesét.
2012. ápr. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen, zenét és mesét is. De nálunk a tv-re van kötve a számítógép, így olyan mintha a tv-t nézné, csak épp mi szabjuk meg, hogy mit. :)
2012. ápr. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Azt hittem csak nálunk megy az, hogy apukája az ölébe veszi és nézik Youtube-on a zenéket. Szerintem túl korai még, sajnos ebben nem értünk egyet, de a kicsi borzasztóan élvezi. Nem tudok mit tenni. AZért kicsit megnyugtattatok, köszönöm!
2012. ápr. 13. 21:16
 5/11 anonim ***** válasza:

oh természetesen, kivédhetetlen ez ... sajnos :(

Már másfél évesen is nézte Elmo-t a számítógépen, zenét csak 2 éves korától hallgat néha a youtubon Apukájával..

2012. ápr. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

az a legdurvább,hogy 3évesen a fiam majdnem jobban kezeli a laptopot mint én.

újabban mi is összekötjük a TV-laptopot és csináltam neki mappákat amiket néz

2012. ápr. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen,sajnos! Traktort traktorral es markolóval. Ha apa itthon van ő többször megengedi de én általában lebeszélem róla!
2012. ápr. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Enyém is nézi. Youtube-on valami "tuttitu"-t, meg mr bean-t, bogyó és babócát, ukit, peppa malacot... szóval ilyen neki valókat.


(Múltkor viszont azon kaptam őket, hogy valami csirkét lövöldözős játékkal játszottak. :( Nem valami nagy horror vagy ilyesmi, hanem vicces játék, de akkor is korainak tartom ezt még)

2012. ápr. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen,néz!Szerintem ez a jövő,és nincs ezzel semmi gond ha kontrollálva van,és mondjuk 1 óránál nem tesz ki többet ez a foglalatosság!Mindenkinek bátran ajánlom: [link]
2012. ápr. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Igen,sajnos! Traktort traktorral es markolóval....


A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.

# 7/9 tegnap 22:56


Dettó nálunk is. Traktor, kombájn, markoló... Ja, és 2,5 évesen jobban ért a géphez, mint én.

2012. ápr. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!