Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használ valaki FLP Aloe...

Használ valaki FLP Aloe Activatort? Annyi csudajót ovastam róla, hogy vettem egyet.

Figyelt kérdés

Mert állítólag hasfájásra,szembe,fülbe cseppentve,égésre,csípésre,fogzásra....szuper,jó,remek.

Most meg elképedve olvasom az összetevőit:jó pár vegyi anyag,egy kis menthol még...ráadásnak parfum.

Komolyan ezt itassam a gyerekemmel???

Ezt cseppentsem a szemébe???


2009. nov. 5. 22:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Összetevői: stabilizált aloe vera géI (99,6%). allantoin, metilparabén.

Én használom, és bevált. Tényleg mindenre jó. Nekem is a hasfájásomat pár perc után elmúlasztotta. Szemembe is cseppentettem már, nem csípte. De ha félsz tőle, vegyél eredeti aloe növényt és annak a belsejét használd.

2009. nov. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már megvettem.:( Ezeken kívül még vagy 15 összetevő van felsorolva...és figyelmeztetés,hogy szembe ne kerüljön.Én már semmit nem értek.
2009. nov. 5. 22:41
 3/5 anonim ***** válasza:

Én vissza is adtam, annak akiről kaptam, hogy én aztán kozmetikumot nem itatok a babával.

Aztán csak rávitt a szükség hogy elolvassam pontosan mi is ez, mert a flakonhoz nem kaptam tájékoztatót.

Aztán be kellett látnom, hogy tévedtem.

Az én picimnek is jó volt, a világon semmi baja nem lett tőle.

Hasfájásra használtam elsősorban.

2009. nov. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekünk is van!

Minden este kap 10 cseppet, mert annyi kilo, én így hallottam. De eddig csak a szájába adtuk, de szembe és fülbe is hallottam már!

2009. nov. 6. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az Activator-t eredetileg szépségápolásra találták ki, csak azután kiderült, hogy a 99 % feletti aloe vera tartalom miatt más egyébre is jó.

A teljesség igénye nélkül, mi eddig ezekre használtuk kiváló eredménnyel:

- hasfájás pici babámnál (1-2 mokkáskanálnyi naponta 1x vagy 2x, 20 perc alatt használt)

- gyomorrontás nálunk felnőtteknél (2-3 evőkanál)

- szemcsepp (műkönny helyett is, gyulladásra, hályogra, veszettül csíp, de használ)

- fogzásra ínybedörzsölésre (mondjuk én ezt kiváltottam a Gelly-vel, azt jobbnak találtam erre)

Ezenkívül jó még lázcsillapításra, hányásra, fülcseppnek.


5 hós a lányom, mi 30-asok vagyunk, semmi bajunk. Egyébként pedig mindent, amit fentebb leírtam felhasználást orvosi javaslatra adtuk, azokkal az orvosokkal konzultálva, akik az FLP berkeiben dolgozó, és ma is praktizáló dokik.


Remélem sikerült megnyugtatnom.

2009. nov. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!