Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki adott már Aloe Activatort...

Ki adott már Aloe Activatort csecsemőnek?

Figyelt kérdés

Lécci csak akkor írj ha te már próbáltad adni csecsemőnek belsőleg és írd meg lécci mennyit adtál, hányszor, mire adtad és használt-e vagy sem.

Köszi


2010. febr. 26. 12:06
 1/4 anonim ***** válasza:

adtam párszor de hüde nagy változást nem jelentett.

kilonként 2 csepp.

2010. febr. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kb. 1 hónapos kora óta kapja /kapta, mert mos fogyott el.

Már 14 hós a fiam. Minden este a d vitamin mellé, adtam neki ebből 5 cseppet. Semmi baja nem volt tőle.

Most is fogok venni, csak hó vége van, és már nincsen pénzünk rá.

2010. febr. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lányomnak hasfájásra javasolták, be is vált, majd a könycsatorna elzáródásra és a száraz arcbőrére is jó volt. Eleinte egy cseppet kapott kilónként, majd növelni kellett cseppenként az adagot, amíg nem láttam a javulást. Úgy másfél cseppre jött ki kilónként. Az arcát reggel és este kentem át, két nap alatt nagyon szép lett, pedig már ekcémára gyanakodtam olyan csúnya volt. Szóval szerintem érdemes megpróbálni, ha neki nem jó, te is elhasználhatod.
2010. febr. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi hasfajasra adtuk, de semmit nem hasznalt.
2010. febr. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!