Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudtátok, hogy a gyógyszertári...

Tudtátok, hogy a gyógyszertári fürdetőben olyan anyagok vannak, amiket épphogy jó lenne elkerülni?

Figyelt kérdés

mint pl. alkohol, paraffin, ethil alkohol...stb.

én eddig istenítettem a gyógyszertári termékeket,merthogy milyen natúr,milyen természetes, erre tessék...



2013. szept. 23. 20:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Én 1x fürdettem vele a fiam, mert nem jött be.

De szomorú, ha ez így van, és mégis ezt írja fel az orvos.

2013. szept. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
27%
Minden általunk használt szer ilyen.Mindenben van valami káros.-népirtás van.Csak ritka ember az,aki ezt elhiszi.Pedig józan paraszti ésszel felfogható.Elkell kezdeni rövidítani már az emberi életet akkor,mikor elkezdődik.. tudod,így minden nyereségesebb.
2013. szept. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
31%
ha eddig istenítetted, mert bevált a gyermekeden és semmi problémát nem okozott, akkol mi is a baj tulajdonképpen? ja, az összetétele??? hát az nem teljesen mindegy, ha bevált?
2013. szept. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 schocko ***** válasza:
77%
Tudtuk. Melyik a nem természetes közülük? Milyen természetes anyagból készült fürdetőben fürdeted?
2013. szept. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

attól, h. nem vörösödik ki tőle rögtön, az nem pozitívum. a cigi sem rögtön okoz bajt.

csak jó tudni, h. ez nem natúr termék.

2013. szept. 23. 21:27
 6/17 anonim ***** válasza:

Nem tudtam. Azt gondoltam, az orvos olyat ír fel, amiben ilyen cuccok nincsenek.

Mondjuk már egy ideje Johnson's-al fürdetem, azt is lehúzzák mindenhol, h szárítja a bőrt, stb (nálunk ilyen nem volt).

Szerintem mindegyikben vannak nem kívánatos anyagok.

Gondolom lehet(ne) venni szuperbio-természetes fürdetőt is...

2013. szept. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
az olíva szappant néztem most ki, mint 100%-ig bio cucc. igaz az árát még nem néztem.
2013. szept. 23. 21:35
 8/17 anonim ***** válasza:
Háziszappan disznózsírból. Anno nagyanyáink, sőt mi is ezzel fürödtünk. Na ez természetes. Még nekem maradt sok sok évvel ezelőttről, a fiam nagyon csúnya ekcémás bőrét ez hozta rendbe. Nagyon sajnálom, hogy mamámtól nem tudtam megtanulni. Azt hittem örökké fog élni, ráérek tanulni dolgokat :(
2013. szept. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

mamami.hu/forum/showthread.php?t=17497

itt leírja, h. csináld otthon! :)

2013. szept. 23. 21:49
 10/17 anonim ***** válasza:
2013. szept. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!