Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babád mennyi idős koráig...

Babád mennyi idős koráig használtál gyógyszertári popsikrémet és fürdetőt? Mire váltottál utána? Mit használtok?

Figyelt kérdés
Nekünk most fogyott el az első tégely popsikrém? Írassak neki még ilyet vagy használhatunk mást? Mit ajánlotok?
2013. jún. 27. 15:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a gyógyszertári a legjobb, ha nincs pelenkakiütése vagy gombája. Mi kb. 1 évig használtuk azóta babylove sensitive-t használunk.
2013. jún. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én a fürdetőt eleve nem használtam, de a popsikrém bejött. Nekünk is múlt héten fogyott el, és én írattam. Mert szerintem ha nincs vele gond, mindenképpen megéri, hisz mégiscsak 250.-

De jó még a Neogranormon, Sudocrem is. Csak azok drágábbak.

Fürdetőből az elejétől Jonson & Jonsont használok.

2013. jún. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mi 8 hónaposak vagyunk, a gyógyszertári popsikenőcsöt használjuk. Olcsó,jó,szagmentes. Amíg pelusos lesz,szerintem mi ezt fogjuk használni.
2013. jún. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
11 hónaposomnál még ezeket használom és nem is tervem, hogy mostanában váltanék. Annyi, hogy a gyógyszertári posikrém mellett Sudocreamet is használok alkalmanként már születése óta. Egyébként ha nem vagy velük elégedett nyugodtan próbálj ki mást.
2013. jún. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én amint elfogyott váltottam. A DM-es alverde tusfürdőre és neogranormon popsikrémre váltottunk.
2013. jún. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
10 hónaposomnak még a gyógyszertári popsikrémet használom, és azt is fogom, nekem bevált. A fürdetőből 2 tégellyel használtam el, utána váltottam a Gabisra.
2013. jún. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kisfiam amíg pelenkas volt nappal addig a gyógyszertári popsikremet használtam, ami 2,5 év. Gyógyszertári furdetot pedig 2 éves koráig, utánna Baba-t használtunk.
2013. jún. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A fiam jövő héten lesz 19 hónapos, de még mindig a gyógyszertári popsikrémet használjuk!! Sőt, sokszor iratok még fürdetőt is.. Mert a Johnson, Baba tök jó illatú, de ha huzamosabb ideig használom kipattogzik tőle a gyerek, úgyhogy olyankor beiktatom a gyógyszertárit. Oké, attól nem olyan illatos a kis drágám, de ugye nem az a lényeg :)
2013. jún. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
nekem egy fiam és egy kislányom van. Komolyabban utána olvastam a témának.. Johnsont sose vennék nekik újra mert az nagyon nagyon rossz volt és elég gázosak az összetevői.. mi frezydermes termékeket használunk.. azóta veszem ezt mióta elfogyott az első adag patikai és leálltunk a johnsosn ról.. nekünk beváltak.. a kamillás fürdetőjét és folyékony hintőporját még mi is használjuk férjemmel...
2013. jún. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

a johnson testápoló, a nyugodt alvásra való:)

ha bekenem a kicsimet vele, fullra kipirosodik azon a részen, mintha leforráztam volna:(

2013. jún. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!