Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha front jön vagy van a pici...

Ha front jön vagy van a pici babád hogyan viselkedik?

Figyelt kérdés

A délelőttöt átalussza,meg szinte a du-t is.Este meg fürcsi után már nem akar aludni,2-3 órakor alszik el.Eddig nem volt semmi gond vele.Reggel 7 körül megéhezik aztán alszik13-14 óráig.Majd eszik,kicsit elvan és megint mint akit kiütöttek.Már egy ideje olyan jól el volt nappal.Este 11-ig fent volt,evett és 6-7-ig alcsi,alvás 11 ig kb és ennyi.Utána szórakoztattuk egymást.

Olyan fura,h.egyik napról a másikra így meg gondolta magát.


2013. szept. 24. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez volt.

Nem hagytam délután 5 után aludni ( játszottunk, sétáltunk stb) este 8 után pancsi, 9 körül vacsi és reggel 7-8 körül ébred. Mióta így csinálom, jobb nekem is neki is ;))

2013. szept. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ha front van, akkor nálunk megy a hiszti és a nyűgösség egész nap, ja és a nehéz, rövid ideig tartó alvás.

de nem biztos, hogy a te babádnak ettől változott az alvási rendje. a mozgásfejlődés is felboríthatja a rendet. mennyi idős?

2013. szept. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Amúgy ne is csodálkozz, ha hagyod aludni szinte egész nap!!! :))

2013. szept. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

8 hetes.Tegnap próbáltam ébren tartani,de nem hatotta meg.Ma jobb volt a helyzet,nem aludt du olyan mélyen,aludt is meg nem is.

Mozgásfejlődés alatt mit értsek,mire számítsak?Első baba ezért vagyok tanácstalan.

2013. szept. 24. 19:16
 5/5 A kérdező kommentje:

Játszani még nem igazán lehet vele.Mit kéne vele csinálnom hogy ne aludjon?

Ha sétálni vittünk pár percig volt el,be kellett jönni.Ha kézbe vittük jobb volt.

2013. szept. 24. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!