Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 12 hetes kislányom az elmúlt...

12 hetes kislányom az elmúlt napokban nyűgösebb, sírósabb, mint általában. Látszólag nincs baja, értem ez alatt hogy láztalan, külső elváltozás nincs stb. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Megfordult a fejemben az is hogy itt az ideje az újabb növekedési ugrásnak, ezért több táplálékra van szüksége. Alkalmanként többet is eszik, de olyan mint ha még akkor sem lakott volna jól, viszont kiköpdösi a tápszert (mert sajnos már csak ez van) ha adnám neki még. Nem értem. Lehet, hogy nem elég tápláló neki?

Volt már valaki hasonló helyzetben?


2009. nov. 6. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha egy gyereknek kevés a kaja (vagy nem elég tápláló),akkr nem kiköpködi, hanem még többet akar és sir, hogy nem lakott jól.

Lehet, hogy lassan jön az elsö foga, vagy éppen változik valami a napirendjében - pl. eggyel kevesebbszer akarna nappal aludni: három alvás sok neki, kettö meg kevés, - ne ess pánikba. Várj néhány napig, majd lassan beáll megint és akkor nyugodtabb is lesz. Ez természetes dolog babáknál.

2009. nov. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok tud-e valaki erre magyarázatot adni, mert az én kisfiam is ezt csinálja. 3 és fél hónapos. Bár szerintem az időjárás teszi, ebben a nyirkos, borús időben én se vagyok toppon...
2009. nov. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Vannak védőnők akiknek ezt el kell mondanod és talán tud segíteni, Van a tápszeren 1 táblázat az adagolásról. fontos betartani és a rendszerességet. A kicsi hasikája nem fáj?

A vizet mindig forrald fel.

2009. nov. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm a válaszokat!

Ez a "lehet hogy a fogacskája kezd nőni" megfogott, ugyanis egy hete eléggé nyáladzik, bár az ínyén még semmi elváltozás nincs.

Amúgy, igen : nagyon hasfájós szegénykém, viszont az elmúlt három nap mégis a szokottnál is nyűgösebb.

Persze az időjárás változásokat is nagyon megérzik a babák.


Remélem tényleg csak erről van szó, és nincs komolyabb baj.

Még egyszer köszi a válaszokat!

2009. nov. 6. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!