Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A bal lábamon a külső talpélem...

A bal lábamon a külső talpélem bőre ég. Látható elváltozás nincs rajta csak égő érzés. Mi lehet ez? Gomba? Kenem canestennel de még mindíg érzem. Van ötletetek?

Figyelt kérdés
Pontosan a kislábujjam alattól talpközépig oldalt ég a bőröm.
2009. ápr. 28. 23:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak kiszáradt a bőr. Furcsán hangzik, de nekem régen időnként elkezdett égni, én sem tudtam mitől, de bekentem krémmel és pár napig még krémeztem és elmúlt.

Lehet ez neked más, továbbra is figyeld nincs-e rajta valami folt, vagy hólyag, illetve nem hámlik-e vagy viszket.

Lehet még szervi baj is, de az inkább szúrna nem égne.

Szerintem a bőrrel van gond. Áztasd be a lábad langyos vízbe 10 percre majd jól mosd meg, távolítsd el a bőrkeményedést ha van és töröld teljesen szárazra. Majd kend be ápoló krémmel és várj még beszívódik. Hagyd sokat szellőzni.

Ha pár nap múlva nem múlik el érdemes orvoshoz fordulni.


Mióta van ez amúgy?

2009. ápr. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!