Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajtóra szerelhető hintáról...

Ajtóra szerelhető hintáról mik a vélemények? Milyet érdemes venni?

Figyelt kérdés
11 hónapos a fiam, és a játszótéren szeretett hintában ülni, sőt még hajtotta is. Gondoltam ilyet kap szülinapjára. Az állványosat nem tudom hova tenni. Vélemények,tapasztalatok?

2013. szept. 26. 13:30
 1/10 anonim ***** válasza:

Sokat nem szabad benne lenni.

A lába pedig nem érhet le a földre mert elkezd spiccelni és nem tünik el a spicc lábas reflexe.

2013. szept. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Magasan lenne, mi löknénk.


Egyébként olyan megoldásos van csak,amit kampóra kell akasztani?

2013. szept. 26. 13:36
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen volt/van:

[link]

Nagyon szerette a lányom, mikor még kicsi volt.

3 évesen kapott nagyobbat, addig abban hintázott, és nagyon szerette. Semmi baja nem lett tőle. Nyugodtan vegyél a gyerekednek, jól fogja érezni magát és szeretni fogja.

2013. szept. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nekünk a legolcsóbb 2500 ft-os van. tökéletesen szuperál,a gyerek imádja!
2013. szept. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A lányom nagyon szereti, kb. 8 hónapos volt mikor felszereltük.

Praktikus, mert ha nem használjuk nincs útban, csak elteszem a szekrénybe.

2013. szept. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ez a rózsaszin tényleg a legjobb-mi is évekig használtuk,aztán a támla nélkülire cseréltük.2kampó,vagy karika az ajtók közé-és bármit lehet tenni.sztem még ennél olcsóbban is találsz.-mi gyűrűhintát,mászólétrát is feltettünk.ha kertesben vagytok-mi ezt csináltuk- a teraszra is tettünk a tető alól lelógva.ahányszor elmegy a fiam,mindig megy egy "menetet".de nagyon jó az IKEA-s zsák szerű hinta.nem tudom a nevét-az ára is húzósabb,de abban a ringatás még jobb.imádják.nálunk az oviban is volt.
2013. szept. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Vegyél mindenképp, jól leköti a gyerkőcöt, és a hintázás a fejlődést is segíti... nem kell puccosat venni, nekünk is a legegyszerűbb van, kislányom 2 éves múlt, mai napig használja.
2013. szept. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Én is ilyesmire gondoltam,mint ami a linken van, csak más színben.Örülök,hogy jó véleménnyel vagytok róla.Ez megnyugtat, hogy érdemes venni. Sajnos társasházban lakunk,így csak ez oldható meg.

Köszönöm nektek!

2013. szept. 26. 16:58
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekünk ugyanilyen van, használtan kaptuk, előttünk 2 gyerek nyúzta és még mindig jó, strapabíró :)


[link]

2013. szept. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Csak ajánlani tudom!

[link]

2013. szept. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!