Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Www. Pelenkagyar.hu - mik a...

Www. Pelenkagyar.hu - mik a vélemények? Újszülöttnek mit érdemes rendelnem és mennyit?

Figyelt kérdés
2010. máj. 31. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Újszülöttnek semmiképpen ne rendelj nagyobb mennyiséget.Nem tudod, hogy melyik lesz a bevált.Énnekem azt mondták b.nőim, és ezt a védőnő is megerősítette, hogy vegyek kettő féléből pl.:Libero, Pampers 2-5 kg-os csomagot.Ezek nem nagy kiszerelések amúgy sem, max egy hétig jók,és majd meglátom melyik válik be, abból vegyek többet.De újszülött peluscsomiból amúgy sem kell sok, mert ha pl.:születik egy 3.5-4kg-os babád, annak pár hét múlva már jó lesz a 3-6 kg-os is.Feleslegesen meg ne maradjon rajtad.

37 hetes kismami

2010. máj. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nagy mennyiséget semmiképp nem ajánlom,hogy vegyél.

Nekem is 4 kiló feletti babám született és első nap a kórházba 1-es liberót kapott,de másnaptól már 2-es méretet hoztak.Én nagyon nem szerettem a liberót pedig volt belőle itthon sok mert sajnos én is vettem belőle.Huggies pelust használtunk meg fixiest és nagyon szerettem ezeket a pelusokat.

Tényleg akkor fogod megtudni amikor már megszületett a pici.

Mikor 8 kiló körül volt a kisfiam akkor használtuk a liberónak a 4-es méretét.

Most én is gondolkozom,hogy rendelek a pelenkagyártól liberó pelust, mert ezt a régi típusú liberót szinte csak náluk lehet beszerezni.

2010. máj. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi is olyat használunk. Bár én értemegyek IV. József Attila u.54. Ott ki van bontva és meg is tapogathatod ;)

Nem a márkásakat hanem olcsóbbat Bernit most meg hoztam a 100 db-os gazdaságos pelust ua. csak nem szépen hajtogatott. Mi 2-essel kezdtük most váltottunk 3-asra. Kaptunk pamperst ajcsiba de szerintem rosszabb volt mint ez az olcsó. 2esnél kisebbet nem éri meg venni mert nem lesz jó csak a nagyon kicsi babáknak jó, de mivel bentvagy pár napot a kórházban és mégis az kell megtudja valaki venni mire haza mentek. Érdemes elmenni a boltba mert popsitürlők is 100-150-el olcsóbbak. Cumit vettünk még az fele annyi volt mint máshol. De kisruhák is vannak.

2010. máj. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2010. jún. 2. 08:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!