Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nálatok is megy szinte egész...

Nálatok is megy szinte egész nap a tv?

Figyelt kérdés

6hónapos a kisfiam.

Reggel miután felkelt viszem át a szobánkba, ott öltózik-eszik-játszik, egyedül alvásra kerül vissza a saját szobájába, és közbe megy a tv, konkrétan reggel 7-től estig... Van hogy csak alapzajnak, de van 1-2 műsor amit nézek. Persze ha kijövök főzni, takaritani kikapcsolom.

Jó ez így? Másnál is így van?


2013. szept. 26. 17:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ez mindenkinél másképp van.

Nálunk nem megy egész nap.Sőt.

Leginkább este 7-8 körül kapcsolom be,addigra meg a babámnak fürdés,alvás van,tehát nem tv-zik sose. :D

9 hónapos

2013. szept. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen, megy. Én nem szeretek csendben ülni, pár műsort nézek is.
2013. szept. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nálam elég keveset megy.viszont a rádió az majdnem mindig.
2013. szept. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Csak a hálószobában van tévé, alig hallatszik ki, úgyhogy nem megy, csak este. A számítógép ellenben sokat van bekapcsolva, ide-ideugrok megnézni valamit, fórumozni, tartom a kapcsolatot a külvilággal, persze csak ha a "Főnök úr" megengedi.
2013. szept. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nálam a laptop bekapcsolásával indul a nap miután elintéztem a gyerekeimet.Itt iszom meg a kávémat.Utána megyek főzni, ahol a rádió szól, kb 11-ig, onnantól meg non-stop megy a tévé szinte éjjelig.Nekem mindig kell hogy szóljon valami.Konkrétan a tv is kikapcsolásra van beállítva, mert azon alszom el.Tudom hogy rossz szokás.Gyerekeim is hozzászoktak már. nem egyszer volt, hogy bealudtak és halkabbra vettem a tv-t..erre felkeltek..de komolyan mind a kettő.(lányom 2 éves, fiam 10 hónapos).

Én is ebbe nőttem fel..így nekem ez a normális..

2013. szept. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Kisfiam 6kor kel..fél 7ig elmászkál magának..utánna bekapcsolom

8kor megyünk reggelizni..a hálószoba az emeleten van.lemegyünk a konyhába akkor kikapcsolom.elmegyünk utánna vásárolni stb.de ha fenn vagyunk az emeleten mindig bekapcsolom.nem mindig érdekli,akkor átkapcsolom oda amit én szeretek nézni..eközben vasalok.teregetünk.hajtogatunk.porszívózunk..kisfiam pedig általában szétpakolja az egész.felső szintet

2013. szept. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

hónap elején lett tévénk,azóta egész nap megy :S amíg nem volt,pont ezt akartuk elkerülni,de szocializálódni,modernizálódni kell :)

igaz discovery, tlc, spektrum megy, de a 6 hósom szemének az sem jó. nézni nem engedem neki, ha elbambulna rajta rögtön elterelem a figyelmét,de azért a látószögébe bele esik.

2013. szept. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Kb 3-4 hónapig volt tévénk. Aztán túladtunk rajta. Feleslegesnek tartom, most hogy jön pár héten belül a baba, kifejezetten örülök is neki, hogy nincs.

De mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy milyen ingereket enged be a gyerek életterébe.

2013. szept. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
A kisfiam nem igen nézi, inkább nekem kell a tv alapzajnak hogy ne csöndbe üljünk.
2013. szept. 27. 07:22
 10/12 anonim ***** válasza:
Picurradio.com a tv képeit ő még nem úgy látja, mint mi, és zavarhatja az agyi fejlődést a sok villódzás, mert csak ennyit érzékel belőle. Nálunk reggel és este megy 1-1 órát. De nem nézi, csak ritkán.
2013. szept. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!