Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig tartott nálatok ez az...

Meddig tartott nálatok ez az anya lábába csipmaszkodom egész nap időszak?

Figyelt kérdés
Kislányom 11 hónapos. Egész nap a nadrágomba csipmaszkodva álldogál, nem tudok tőle menni, mert olyan, mint egy kis kullancs (pozitív értelemben). Ha főzök, akkor azért nyöszörög, mert nem látja mit csinálok, ha ülök és netezem, akkor azért, csak csimpaszkodik, nem akar egyedül elleni. Ne értsetek félre, játszom vele, nem akarom hogy egész nap ellegyen egyedül, de amíg főzöm vagy megírok egy levelet el kell tudni lennie, nem?
2010. szept. 24. 15:05
 1/9 anonim ***** válasza:
A fiam jövő héten lesz 1 éves, de még nem volt ilyen korszaka, pedig 4 napja tanul járni, de inkább a falat fogja és a szekrényeket és a székeket tologatja. Ő zépen elvan magában, sőt ha szeretnék vele játszani, inkább otthagy és megy a saját feje után, engem meg ez zavar kicsit. Tényleg minden gyerek más.
2010. szept. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De jó neked. Aúgy ha elmegyünk itthonról, akkor felém se néz, a játszótéren is elvan teljesen egyedül, meg vendégségben is, csak ha kettesben vagyunk itthon, akkor csinálja ezt.
2010. szept. 24. 15:14
 3/9 anonim ***** válasza:
Amikor főzöl, tedd be az etetőszékébe, vidd a konyhába, akkor veled van és mégsincs láb alatt.
2010. szept. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam, de ki akar jönni és hisztizik, hogy vegyem ki, aztán jön csipmaszkodni. Csak úgy jó neki ha ölbe veszem és nézi mit csinálok, de úgy nem haladok.
2010. szept. 24. 15:23
 5/9 anonim ***** válasza:
Tud már járni? Nekem addig csinálta ezt, amíg meg nem tanult rendesen járni. Azért még most is előfordul néha, ha nagyon nyűgős vagy ha nagyon unatkozik a lakásban. De ha semmi baja akkor már jól elvan magában.
2010. szept. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Egyedül még nem tud, csak bútorok mellett vagy belém csimpaszkodva. én is abban bízok, hogy ha majd már egyedül tud járni, akkor jobban ellesz és leszakad a nadrágomról (ami már leszakadt rólam miatta). :DD

Akkor nálatok is így volt, ez bíztató.

2010. szept. 24. 15:38
 7/9 anonim ***** válasza:

Próbáltad a kengurut, vagy valami ilyesmit?

Hátha úgy tudnál haladni a melóval. Nekem 2 gyerkőcöm van, de nem csimpaszkodósak. Teljesen elvannak maguk. A 2 éves az udvaron szaladgál, a 4 hónapos velem együtt főz, ő ilyenkor a pihenőszékben nézelődik.

2010. szept. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Teljesen megértelek,nálunk ugyan ez a helyzet!Mintha csak én írtam volna ezt a kérdést.

Kitartást,ez van.Majd ezt is kinövi.A lányom már tesz 5-6 lépést egyedül,ezért reménykedek lassan elindul és akkor lesz egy kis szabadságom : ).Persze imádom a csajszit,de tudom mire gondolsz.

11,5 hónapos kislány anyukája

2010. szept. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom sajnos h meddig tart, de nálunk is nemrég kezdődött.most 1 éves. ma pl főzés közben a konyhából betolt a nappaliba játszani :)
2010. szept. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!