Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig kell a babáknak forraln...

Meddig kell a babáknak forralni a vizet? Utána mit adtok nekik:csapvizet, szürt vizet, vagy mentes ásvány vizet?

Figyelt kérdés
13 hónapos a kislányom és már nem forralnám neki a vizet.A gond az,hogy nálunk nagyon magas a víz arzén tartalma és nem tudom melyik a legjobb választás.
2013. szept. 27. 10:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért nem adsz neki mentes ásványvizet ? A Jana, Szentkirályi kiskorától adható nekik forralás nélkül is.
2013. szept. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi,tényleg ezeket lehet adni.Nem is értem hogy nem jutott eszembe!Kösz!!
2013. szept. 27. 10:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha arzénes a vizetek akkor csak ásványvizet adj neki. Én 12 hónapos korától csapvizet adok neki, de itt jó a víz.
2013. szept. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nálunk nagyon jó karsztvíz van és 8 hónapos koráig kapott forralt csapvizet, most már csak csapvizet kap.

Vagy palackosat adj neki, vagy kérdezd meg a gy.orvost, védőnőt mit javasol, meddig add neki.

2013. szept. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Addig adtam amíg nem kezdett el kúszni, nincs nálunk kosz de azért "felnyalja" a padlót :). Akkor már mindegy hogy forralom-e a vizet. Nálunk jó a csapvíz. Budapest.
2013. szept. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk nem jó a csapvíz, egy éves a picim, Szentkirályi ásványvízre gondoltam korábban, de közben rájöttem, hogy a Rossmannban kapató Vivien babavíz sem drágább, még alapáron sem, és sokszor akciózzák. Úgyhogy azt veszek.
2013. okt. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!