Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki milyen fiúnevet adna a...

Ki milyen fiúnevet adna a Hadi vezetéknévhez?

Figyelt kérdés
Az Áron néven gondolkozunk, de igazából nem nagyon tudunk dönteni! Viszonylag gyakori neveket keresünk! A javaslatokat előre is köszönöm :)

2013. szept. 28. 19:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%

Fogoly

Ösvény

2013. szept. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszoló buta poénja után jöjjön egy komoly válasz is. Én az Áront nem adnám, mert kicsit hasonlít a hangzása a "hadilábon" szóra. Bár a név szép, félő, hogy csúfolnák. Mit szólnátok a Tamás, Attila, Róbert, Norbert, Gábor, Balázs nevek egyikéhez?
2013. szept. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Hadi Balázs

Hadi Péter

Hadi Levente


Balázs nagyon tetszik nekem :)

2013. szept. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Hadi Barnabás

Hadi Dániel

Hadi Attila

2013. szept. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Péter, Viktor, Levente, Gábor, Kristóf.

Gyakorlatilag bármi illik hozzá.

Nem választanám az Istvánt, sem más "i"-vel kezdődőt, és talán az alliterálókat sem, mint pl. Henrik, Hunor stb, bár ízlés kérdése, lehet aranyos még az is.

2013. szept. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
HAdi Tamás
2013. szept. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Krisztián, Tamás, Balázs
2013. szept. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Hadi Ákos

Hadi Márk

2013. szept. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is a Barnabás jutott eszembe először. :)


Jó vezetéknév, tetszik. Valami magyar nevet keresnék, ami hangzásában és/vagy jelentésében összecseng a Hadi-val.

Még nekem jól hangzik vele az Árpád, Adorján, Balázs, Botond (jelentése: buzogányos harcos), Csongor (jelentése sólyom), ha csak az ABC elejét nézem.


A Hadi Áron nem szerencsés párosítás, tényleg olyan "hadilábon"-szerű főleg ha gyorsan ejti ki az ember, könnyű elhallani.


Ha nem riasztanak el a ritkább nevek, érdemes a magyarnevek-hu oldalon is végignézni, nagyon szépek vannak, nem is értem, miért nem kapja több kisgyerek (a Ti esetetekben pl Baján, Csombor, Etele).

2013. szept. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Koszi a tippeket, meg a vicceseket is :) Egyebkent Balazsnak hivjak az apjat is de sajna o nem akarja ezt a nevet adni neki, mert utalja, pedig en is gondoltam ra....Mondjuk a hadilabon kifejezest en abszolut nem tarsitottam a Hadi Aron nevhez! Es milyen nem tul gyakori nevek jutnak eszetekbe?
2013. szept. 29. 11:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!