Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoptatós anyukák! Milyen...

Szoptatós anyukák! Milyen dezodort vagy sprayt használtok?

Figyelt kérdés
Nem szeretném, hogy a kislányom elszédüljön majd szopi közben. Jövő héten szülök, holnap megvenném a még kimaradt dolgokat. Azt olvastam ne túl erőset használjunk!
2013. szept. 29. 22:02
 1/10 anonim ***** válasza:

Elszédüljön :)))) De aranyos vagy :)))


Én sima izzadásgátlót használok, sprayt egyáltalán nem mióta szoptatok.

2013. szept. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De melyik fajtát? A Dm-es Alverdét ajánlotta a védőnő. Ez visszafogott illatú deo.
2013. szept. 29. 22:14
 3/10 anonim ***** válasza:

én dm-ben vásárolt biosent vagy mi :) nagyon bio, alumíniummentes és kellemes diszkrét illatú

pumpás és akciósan 650 ft volt (pumpás és kék színű flakonban van), sokkal kiadósabb mint más deo, ráadásul alumíniummentes - ez nekem fontos szempont volt a választásnál! meg vagyok a hatásával is elégedve.

és bátran is ajánlom! (magam miatt nem paráznék, de hát nem akarom, hogy a baba mindenféle káros anyagot kapjon...)

2013. szept. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is a DM-es Alverdét használtam, amíg szoptattam, ha jól emlékszem (talán halványzöld kupakja van).
2013. szept. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Én azt használom amit éves óta, Lady speed stick.

Azért annyi illat nem fogja zavarni a babát.

2013. szept. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
FLP aloe stick, nagyon szolid az illata és nem tartalmaz aluminiumot, nagyon szeretem. Illetve nivea pure and natural,
2013. szept. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én ezt kotyvasztottam, ebben garantáltan nincs semmi káros, és még hatásos is! Az evőkanál helyett teáskanállal mértem az adagokat. A teafa-levendula illatút csináltam meg. Lehetetlen elrontani!

[link]

Én nem raktam a fagyasztóba, csak a sima hűtőbe, amíg meg nem dermedt.

2013. szept. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Pontozzatok le, végülis csak egy vélemény kértél, én leírom: halványan emlékszem milyen deóm van, azt hiszem Dove, a másik meg...??? tök mindegy, mert ezt az utolsó amire gondolok, és akármilyen hipi-szupi a deo, csutakosra fogtok izzadni az első pár hétben :):)

A védőnőm nekem azt mondta, nyugtatja a babát, ha érzi az anya "szagát", szoktassam, mint a kiskutyákat..(?), úgyhogy úgy hagytam a picim a kiságyba hogy betettem mellé a leizzadt pólom kíváncsiságból, mondom ez a védőnő nem százas. És tök nyugodt lett. :)

2013. szept. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is dm-es alverdét használom. Rózsaszín kupakos.
2013. szept. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát én meg nem használok semmit:) Kb 6 éve. Natúr anyaillatom van :) Nem vagyok egyébként sem izzadós, bár az első pár hónapban valóban jobban "izzad" az ember.. az ellen tusolással "védekeztem". Ja, és nem vagyok elhízott, póló melegítőnacis szőrős "ősanya", mielőtt még bárki kategorizálna :D
2013. szept. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!