Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Használtok szoptatós párnát?...

Használtok szoptatós párnát? Tapasztalatok, vélemények!

Figyelt kérdés

Én ma próbáltam ki először pedig már régóta megvan.Úgy vettem észre hogy bukós-hasfájós babám kevesebbet bukik,mivel kevesebb levegőt nyel és még a szopi utáni 1órás üvöltés is elmaradt.És persze nem utolsó sorban a kezem sem szakad le szopi közben és után...

Én csak ajánlani tudom mindenkinek..


2011. dec. 19. 15:48
 1/8 anonim ***** válasza:

én terhesen is használtam, sszoptatásnál és tápszerezésnél is. mikor már egyedül itta kb 12 hósan a tápszert csak bele raktam félülöbe a szopipárnába és ott itta meg a tápszert.


de nekem a védön mutatta meg hogy kell jól használni.

2011. dec. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen, én is használok már a második babámmal és én is használtam a két terhességem utolsó hónapjaiban is. Akkor a lábam közé tettem, a pocakomat kitámasztottam vele, csak így tudtam aludni. Most meg a második babámat is csak ezen tudom szoptatni. Nagyon nagyon szeretjük! Jó szolgálatot tesz, hála annak aki kitalálta:-)

Ha ott hagyom a kanapén a férjem is szeret ráheveredni:-)

2011. dec. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nálunk a nagylányom(3 éves) aludt rajta sokat nyáron..:)

Most viszont az öcsike(3 hetes) alszik rajta..:)

2011. dec. 19. 16:48
 4/8 anonim ***** válasza:
Én imádom és azt sajnálom, hogy csak szülés után vettem. Pedig milyen jó lett volna terhesen alváshoz.
2011. dec. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kivétel vagyok. Sosem tudtam használni. Az enyém polisztirol gyönggyel volt töltve és a gyermekem nem szerette a hangját, engem is zavart. A szoptatásnál nagyon kényelmetlen volt. Szóval elajándékoztam. Rengeteg ismerősöm viszont esküszik rá.
2011. dec. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én sem tudtam használni.Még terhesen próbáltam azzal aludni,de nagyon zavart.Szoptatni egyáltalán nem tudtam vele(lehet rosszul próbáltam?)Viszont ahogy elkezdett kúszni a lányom odatettem a szekrény elé,így nem tud nekimenni.Végül valamire csak jó lett:)
2011. dec. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én mai napi azzal alszom,sőt a férjem is le szokta nyúlni:-)))Pedig már 19 hónapos a lányom,és sajna nem sokáig szoptattam.
2011. dec. 20. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szoptatáshoz nem használtam, viszont a férjemmel közelharcot vívunk érte éjjelente, hogy ki aludjon vele. :) Újabban a másfél évesem is beszáll a használatba, keresztbe szokott rajta feküdni, nem is értem, hogy lehet neki kényelmes...

És TV-t nézni is nagyon jó rajta. Imádjuk!

2011. dec. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!