Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves kisfiam belerúgott a...

1 éves kisfiam belerúgott a küszöbbe, felszakadt a körme, mit kell vele csinálni?

Figyelt kérdés
2013. szept. 30. 10:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát ha van "kiálló" körömrész, azt óvatosan vágd le, de csak akkor ha nem fáj nagyon neki.Egyébként én lekenném vagy betadinnal vagy alkohollal és hogy ne fertőződjön el.

Többet tenni nem igazán tudsz.

2013. szept. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szegényke, mennyire? Az nagyon fájhat neki. ha van kiálló, vagy lógó darab azt vágd le ha hagyja. Betadinnal kend be az nem csíp, és kösd be neki. Bár tuti, hogy sírni fog aha kened neki, de nem azért mert csíp a kenőcs, hanem azért mert fáj neki.
2013. szept. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Biztos,hogy fáj neki,mert kb.a körme feléig visszahajlott,vérzett. Nincs itthon betadine,addig sudocremmel kentem be(bár gondolom ez annyit segít,mint halottnak a csók),amíg nem megyünk a gyógyszertárba.
2013. szept. 30. 12:16
 4/4 anonim ***** válasza:
a Sudo sem rossz, csak abban nincs fertőtlenítő. Írd meg, hogy mi újság... 2.voltam
2013. szept. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!