Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek a kisfiam felszakad...

Mit tegyek a kisfiam felszakadt fitymájával?

Figyelt kérdés
Tegnap tanácsadáson voltunk és egy helyettesítő dokinéni volt,aki felhúzta a 9 hós kisfiam fitymáját ami elkezdett vérezni.A saját dokinénink és én is úgy gondoltuk,hogy 1-2 éves koráig nem erőltetjük!Most akkor rendszeresen kell már tisztítani?Amúgy elég szépen kezd helyreállni.
2009. márc. 5. 09:42
 1/7 anonim ***** válasza:
40%

mi is 9 hósak vagyunk és 6 hós kora óta feljön a bőr a kisfiam kukacán. Minden fürdésnél felhúzom és óvatosan megmosom.

Ne sajnáld h felhúzta neki, mert 2 évesen már nem biztos h engedte volna...na meg legyünk őszinték...mitől jönne fel 2 éves korban...akkor is így csinálják.

Fürdésnél te is húzd óvatosan hátra a bőrt...tiszta vizzel mosd meg.

2009. márc. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Elég nagy baj amit a doki csinált. Nekem azt mondta, hogy nem szabad húzogatni. Adott egy kenőcsöt ami elősegíti a leválást.
2009. márc. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Nálunk is mindig húzogatja a dokinő a kisfiamnak, aki 10 hetes. Én nem merem, megmondom őszintén!!! Szinte mindenhol azt olvasom, hogy nem szabad hozzányúlni!
2009. márc. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm,azt én is tudom,hogy nem szabad.De ez a dokinő megtette,ezzel már semmit nem tudok csinálni.Eleget dühöngtem emiatt tegnap,most azt szeretném megtudni,hogy hogyan tovább?Ha valaki tudja akkor írjon,köszönöm!

A dokinénink csak jövő héten lesz,hogy meg tudjam kérdezni!

2009. márc. 5. 10:10
 5/7 A kérdező kommentje:
Az első válaszolónak köszönöm szépen a tanácsot!
2009. márc. 5. 10:11
 6/7 anonim ***** válasza:
69%

van 1 homeopátiás krém, csak nem tudom a nevét.

nézz itt körül, szerintem ráakadsz:

www.homeopatia.info.hu

2009. márc. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%
Nekünk is megcsinálták 5 hónaposan.Amikor felhúzod neki, akkor mosd meg kamillával, (napi 4x) és kend be neogranormonnal, de csak a bőrt.
2009. márc. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!