Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiatok 1. szülinapjára...

Kisfiatok 1. szülinapjára milyen tortát sütöttetek/rendeltetek? Volt külön a nagyszülőknek, rokonoknak, vagy ők is a gyermeketekéből ettek?

Figyelt kérdés

2013. szept. 30. 14:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
3 emeletes tortája volt, méhkas alakú, mindegyik más ízű! Az az egy torta volt. Abból is kb. negyed szeletnyit evett, szóval nem izgultam rá nagyon,hogy külön cukor meg tejmentes legyen. Főleg,hogy egy éves kora előtt azért már kapott joghurtot, túrót, sajtot stb.
2013. okt. 1. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én majd csinálok neki tortaforma aljára reszelt háztartási kekszet Liga vajjal, kis cukorral kikeverve. Rá pedig zselatinos, valamilyen gyümölcsös túrót teszek.
2013. okt. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
1-es vagyok : elküldtem a receptet azoknak akik kérték.Boldog szülinapot a gyerkőcöknek !!
2013. okt. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
57%

Szeretném megtudni, hogy ki volt az az intelligens ember, aki lepontozta a zabtortát. A nagyi nagy szeretettel csinálta! A kisfiamnak nagyon ízlett.

Mi volt zavaró? Az, hogy egészséges?

Hasznos lett volna a válasz, ha 5 emeletes csokitortát írok?

Hát további kellemes szórakozást!

2013. okt. 2. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!