Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS! Milyen kiütés vagy...

SOS! Milyen kiütés vagy csípés lehet ez?

Figyelt kérdés
1,5 éves kislányomon reggel pici csípések lettek. Olyan mint egy apró bolhacsípés, de sok van egymás mellett és csak egy kb másfél cenzi átmérőjű foltba. Ha bekenem azonnal elmúlik. A nap fojamán több helyen is előjött, de a krém hatására elmúlik. Fogalmam sincs mi ez. Látszólag nem zavarja, nem evett semmi újat, nem használtam új mosószert, öblítőt.
2009. nov. 7. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Pedig kiüti vmi,ez nem hinném,hogy csípés lenne.
2009. nov. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha a krémtől szinte rögtön elmúlik akkor tényleg kiütés.

Valamitől csalánkiütéses lesz!Talán túl sok a tejtermék, por, állatszőr,stb?

Sokszor hónapokkal később jelentkeznek az allergiás tünetek.

Pl. mint az én fiamnál.Már régen ette a tejtermékeket mire kiderítették hogy tej, tojás és fruktóz érzékeny, hosszas kivizsgálások után, amit "-pattanás szerű képződmények az arcon és karokon-" miatt kértem a gyerekorvostól.

2009. nov. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi, hát állatszőr biztos nem, mert nincs állatunk. Most gondolkoztam, hogy a héten többször is evett tojást, di mindig csak egy kicsit. Lehet attól? Eddig csak hetente egyszer evett, de nem volt baja tőle. Ha nem múlik a dolog hétfőn viszem dokihoz.
2009. nov. 7. 22:19
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi is kiütésesek lettünk a teától. Pedig instant tea, a málnástól semmi baja, de gondoltam veszek más ízben, és tiszta kiütés lett, így marad a málnás.

Gondold végig mi új lehetett, látod ilyen mint a tea is kiválthatja nem is gondoltuk volna, új joghurt vagy valami más újdonság kajából, de lehet tényleg sok volt a tojás. Másfajta öblítő fürdető mosópor.

2009. nov. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!