Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az anyatejes kiütés csak a...

Az anyatejes kiütés csak a kicsi arcán jelentkezik?

Figyelt kérdés

2011. nov. 7. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze, hiszen ő eszi az anyatejet:)
2011. nov. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekünk a baba mellkasán is volt.
2011. nov. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Gondolom a kérdező úgy értette, hogy CSAK az arcán vagy máshol is, pl.: hasán, hátán, lábán...


Kedves Kérdező!


Igen, úgymond csak nyaktól felfelé, azaz orron, arccsonton, homlokon, pufi arcocskán. :D

2011. nov. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok, bocsi, tényleg úgy értettem, hogy arra vagy kíváncsi csak a babán jelentkezik e:))
2011. nov. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Az én gyermekemnek a feje tetején is van pötty az egész arcán,és a mellkasa legfelső részén is,meg még a hátán a lapockái közt. Csak a védőnővel beszéltem,Ő nem tudja mi lehet, és azt mondta,hogy próbáljam meg azt,hogy a köldökére kapott hintőporral kezelem az érintett területet... kicsit javult már!(A doktornő kicsit "buggyant",és nem szeretem hozzá vinni a picit.)


Köszönöm a válaszokat!:-)

2011. nov. 7. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!