Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek 2008. júniusban születe...

Akinek 2008. júniusban született a babája, mennyire élvezte a tavalyi Karácsonyt? Megmutattátok neki "élőben" a Mikulást, gondolok itt pl. egy Mikulás ünnepségre? Karácsonyfához, ajándékokhoz mit szólt a picurka?

Figyelt kérdés
2009. nov. 7. 22:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

A lányom tavaly május végén született.

Télapót nem látta élőben, de neki volt télanyó ruhája. :))

Viccet félre téve, nagyon élvezte a dolgot. Én advent előtt kidíszítettem a lakást, mindenféle csillogó villogó dologgal, már az nagyon tetszett neki. És volt karácsonyfa, jó nagy és szép. Akkor díszítettük, mikor a picu aludt délután és mire felébredt ott várta a fa. Hát elkerekedet a szeme rendesen és onnantól kezdve semmi más nem érdekelte. Az enyém már moszott karácsonykor, úgyhogy utána más dolgom nem volt, mint ott ülni a fa alatt és felügyelni. :)) Nagymamáéknál ugyanez volt. Az ajándékokból kizárólag a csomagolás és a dobozok voltak érdekesek, még a tartalma sem érdekelte annyira, mint a csomagolópaír széttépkedése.

Nekem hatalmas élmény volt a tavalyi karácsony,nem egyszer könnybe lábadt a szemem, én nem gondoltam, hogy ennyire fogja élvezni. Remélem a Tietek is hasonló szép lesz.

2009. nov. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én fiam is május végén született.Igazából a díszek és a fényeken kívül sok mindent nem élvezett.Inkább elfáradt a sok jövéstől-menéstől.Hozzáteszem ő kicsinek nem nagyon szeretett idegen helyen lenni,főleg nem aludni!De hát a karácsony a családról szól,így utaztuni nem sokat csak 25 km-t.Szóval neki csak az volt a fontos,hogy ott legyek a cicimmel.DE idén már 18 hós lesz és elmegyünk a céges mikuláshoz!Tavaly a miki csomag papírja tetszett neki.Remélem idén már jobban fogja élvezni.
2009. nov. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Lehet, hogy a fiam is már mászni fog addigra, mert már most nagyon ügyeskedik, felnyomja magát és a fején csúszik előre :-). Már nagyon várom az ünnepeket!
2009. nov. 8. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!