Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen babakocsid van?

Milyen babakocsid van?

Figyelt kérdés

Jelenleg mennyi van a háztartásban?Mennyi volt a legtöbb babakocsid egyszerre?

Köszönöm:)


2013. okt. 1. 10:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Peg Perego, 1, 1.
2013. okt. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Most csak 1 van :) Quinny buzz
2013. okt. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Quinny buzz és egy kisebb graco,jelenleg 2
2013. okt. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Első gyerekemnél 4babakocsi volt egyszerre (nem 100ezres kocsikra kell gondolni). Volt egy nagykerekű terepes, 2 sport, és 1 esernyő kocsi. Most 2hós a kicsi lányom, a 2 sport babakocsit már eladtam, 2 van jelenleg. Most is nézegetem a babakocsikat, de ha vennék is egyet, a nagy terepeset eladnám.
2013. okt. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Peg Perego Pliko P3 compact. Ez a 2. kocsink (a Raf Polt cseréltem le ahogy lehetett), egyszerre csak 1 kocsink volt/van.
2013. okt. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Terepkocsi, sportkocsi, 3 kerekű kocsi, tesókocsi, másik sportkocsi - ennyi volt egyszerre.

De sokáig három kocsi (terep,sport,tesó).

Most csak kettő (két sportkocsi, egyik egy picit nagyobb, azt használom állandóra, másik kicsikocsi, azt az autóban tartom és néha használjuk)

Ezek közül egyik se drága kocsi.

2013. okt. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
előző vagyok és kivétel nélkül az összeset szerettem/szeretem valamiért :)
2013. okt. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Kisfiam születése elött vettem egy 3 funkciós Anmar Hilux babakocsit, semmi bajom nem volt vele (még mindig meg van, félreraktuk a tesónak), csak nehéz a váza. Pedig családi házban lakunk. Szóval vettem egy esernyő kocsit a Brendonban, egy kalap kaki volt, pedig nem volt olyan olcsó. Vettem használtan egy másikat, azzal az volt a bajom hogy nem dönthető teljesen.


Egyszerre 3 babakocsink volt. Eladtam a 2 sportkocsit és vettem egy utolsót :)

Ez egy Wonderwalk 3 kerekű, SOHA nem volt még ilyen jó kocsink :) Tapasztalat teszi az embert, de soha többet nem veszek / vennék kicsi és műanyag kerekű babakocsit. Csak is fújható kerekűt! (és nem is került százezrekbe) :)

2013. okt. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Rap-pol king (hogy rohadna meg), és egy graco sterling.
2013. okt. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Szilvi01 ***** válasza:
Raf pol fenix volt az első utáltam ezt lecseréltem egy peg perego veneziára, ezt tavasszal eladtam, most egy esprit sun plus esernyőkocsink van de ezt is ritkán használjuk.16 hós kisfiú anyukája
2013. okt. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!