Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen babakocsid van? Sok...

Milyen babakocsid van? Sok választ várok!

Figyelt kérdés

Milyen sport kocsid van?

Mennyiért vetted?

Hol?

Meg vagy vele elégedve?

Ha nem, milyenre cserélnéd?


Ha lehet linkeljetek!

Köszi!:)


2011. aug. 27. 18:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ilyen van, csak bézs-kávébarna változat (mert unisex)


98 ezer volt akciósan, 115 ezer körülről volt leárazva épp akkor. Multifunkciós, 3 részes.

Meg vagyok vele elégedve, semmilyenre nem cserélném le, 13 hónapos a fiam de a második gyereket is ki fogja majd szolgálni, teljesen jó az állapota, ha lemosom, nem is látszik hogy valaha használtam :)

2011. aug. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

[link]


(lemaradt :))

2011. aug. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

[link]

Akkor is akciós volt,ugyanennyiért vettem,nagyon szeretjük.

2011. aug. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Kettő is van.

A bébégot azért szeretem, mert könnyű összecsukni, picike, könnyű, van hozzá lábzsák is. Le is lehet hajtani majdnem vízszintesre. Pillanatok alatt összecsukom és bevágom a csomagtartóba, ha kocsival megyünk valahova.

A vipert azért szeretem, mert nagyon könnyű tolni, főleg egy kézzel (ez fontos, mert így a másik gyerekem kezét tudom fogni), imádom, hogy 3 kerekű és hogy ilyen nagyok a kerekei.

Mindkettőt szeretem :)


Igazából el akartam adni a bébégot, de végül a sok autózás miatt praktikusabb, mint a viper. Vipert nem lehet olyan picire összecsukni. A vipert azért vettem meg, mert egy kézzel is lehet tolni és a nagy kerekek miatt.

2011. aug. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Amire nem figyletem és a két éves használat megtanított:


A tolókar hossza állíható legyen. ( A férem 198 cm magas, én meg alig 160 cm)

A napellenzőkupolát nem lehet eléggé előre húzni, illetve lehet, de elég laza és könnyen hátra csúszik.


Amúgy, nekem bevált, bár nekem ennek a modellnek az elődje van. Nem hiányoltam a mózeskosaras részt. Ebbe is tökéletesen bele tudtam rakni. Nagyok a kerekei, elég bénák a járdák nálunk ez szempont volt. A kerék bolygósítása miatt könnyen fordul. Persze vannak ettől sokkal drágább modellek, egyik rokonom szerint 200 ezer alatt nincs babakocsi, nekem a 40 ezres is bevált. Sőt talán, még annyi sem volt két éve, és a linkelt boltban vettem.

2011. aug. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Bébé Confort Trophy, családban öröklődött tovább, nagyon szeretjük, mert robusztus, kényelmes, a következő babánknál is ezt szeretnénk használni (multifunkciós babakocsi).
2011. aug. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

[link]


ennyiért vettük és itt amit linkeltem. Szeretjük nagyon. Igazából különösebb problémánk nincs vele.

2011. aug. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ilyen van: [link]

11 ezerért vettem licitálva a vaterán, és nagyon meg vagyok elégedve vele! Nagyon kényelmes a kislányomnak.

2011. aug. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Stokke Xplory, nagyon drága, de imádom, először másfajta volt, azt nem szerettük, de ez tényleg nagyon jó, az árát leszámítva.
2011. aug. 28. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

[link]

Itt is vettük, ennyiért. Meg vagyok vele elégedve, amire nekem kellett, arra jó.


Újszülöttként Raf-pol King babakocsink volt, ami átalakítható sport babakocsinak, de így már nagyon nehéz volt tolni.

2011. aug. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!