Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1. születésnapra ajándékba baba?

1. születésnapra ajándékba baba?

Figyelt kérdés
ennyi idősen érdekelné(?)
2013. okt. 1. 13:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Kislányom örült neki egy évesen. Most másfél és már több babája is van neki.
2013. okt. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én ilyen baby born-re vagy Annabell babára gondoltam.Nem kell,hogy pisiljen kakiljon.Mondjuk sírósra-nevetősre.Novemberben lesz 1 éves,gondoltam kaphatna egy ilyet.Aztán karácsonyra hozzá egy babakocsit vagy valami ilyesmi kiegészítőt.
2013. okt. 1. 14:07
 3/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, az első baba plüss eperke baba volt.
2013. okt. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kislányomnak is vannak puhatestű babái.Ilyesmi: [link]
2013. okt. 1. 14:10
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem ezek a babák nagyon tetszenek, cuki kis pofijuk van :)

[link]

2013. okt. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az én lányom is kapott a mamától 1. szülinapjára baby born babát, és én pedig puhatestű rongybaba szerűt vettem neki, egyik sem érdekelte igazán. Most kezdte jobban szemügyre venni őket, de most is csak pár percig tart az érdeklődés, de most már úgy látom lassan azért csak érdekes lesz...most 1,5 éves...
2013. okt. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm..:)

Akkor mit javasoltok?

2013. okt. 1. 14:39
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem 1 éves kisfiam van. Azért kapott babát, mert a napokban fog érkezni a kistesója és amikor összeállítottuk a másik babaágyat hogy értse miről is van szó - turkáltam neki egy babát bele, letisztítottam és egy 56-os rugit adtam rá (gőgicsél, nevet, sír, mama-papa-t mond ilyesmit, kezét,lábát,hasát kell nyomogatni). Imádja, puszilgatja, játszik vele.

Szerintem nem korai (főleg lánynak). Ha meg nem érdekli, majd fogja fél év múlva.

Ők még a felfedezésnél tartanak, jobban érdekli a habverő és a fémtálca, mint a drága játékok.

2013. okt. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Lehetséges,hogy használtan fogok venni mert 9 ezer ft-ot nem adok ki egy babára.

Tegnap néztük a tescoban,milyen árban mozognak borzalom..

2013. okt. 2. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!