Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van még olyan csomag, amit a...

Van még olyan csomag, amit a dm küld el az első születésnapra? (baba bónusz keretében)

Figyelt kérdés
3 éves kisfiam kapott anno, egyévesem meg nem...

2012. júl. 31. 19:27
 1/9 anonim ***** válasza:
12%
Azt meg is kell rendelni. Nem úgy van az, hogy csak itt szívod az állam vérét. Minek képzeled magad, ez csak úgy jár? Elegem van az ilyenekből. Manapság semmi kötelességtudat nincs az emberekben, csak elvárás, elvárás, elvárás. Ez nem mozdítja előre az államot. És még csoda, hogy ilyen válság van. Nem furcsállom, ha ilyenek a lakosok. Nézzenek oda, miket gondolnak már egyesek.
2012. júl. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
Előző vagyok, csak poén volt, nem tudom miért nem küldték, mindenesetre olvasd el a feltételeket, ha pedig minden stimmel, akkor reklamálj.
2012. júl. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Előző és első vagyok: [link]
2012. júl. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Kedves harmadik, leírtam a szitut.
2012. júl. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Oke vettem az adast! :-D
2012. júl. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Néha szeretek egy picit parasztkodni, persze csak akkor, ha utána segíthetek is. Simán paraszt csak a hülyékkel vagyok.
2012. júl. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
na itt azokbol aztan nincs hiany( marmint hulyekbol)! Tisztelet a kivetelnek!! :)
2012. júl. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A kivételnek meg segíteni kell. A hülyékkel meg trollkodni.
2012. júl. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Végre valaki, akinek van humora :))) Köszönöm, bár érdemi választ nem kaptam, de jó mulatság volt olvasgatni.

Igazából tűntek el küldemények -állítólag- a környéken, azért érdekelt volna. Jó éjt Mindenkinek, és hajrá államunk védelmezői :)))

2012. júl. 31. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!