Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiatoknak van játék babakoc...

Kisfiatoknak van játék babakocsija? Ha nincs, mit tologat?

Figyelt kérdés
Játszóházban imád babakocsit tolni. Azt kéne vennem, vagy valami fiúsabbat? Gondolom játék babakocsit rózsaszínben gyártanak. :)
2013. okt. 1. 14:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az enyém talicskát tologat, meg játék fűnyírót.
2013. okt. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az enyém a bébitaxit, a motort és a székeket tologatja.
2013. okt. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Az enyémnek is fűnyírója van, de egy játszóházban láttam bevásárló kocsit, na az nagyon bejött neki, jobb, mint a fűnyíró, mert abba pakolni is lehet, az is lekötötte.

ilyen volt pont

[link]



Én azzal vagyok bajban, hogy mit húzzon maga után? tolható játékunk van, de húzható még nincs. Vagyis van egy dömperünk, jó nagy amire lehet madzagot tenni mert van egy lyuk elöl, de ha húzza és elborulna oldalra, tuti húzná tovább az meg jó csörömpölős lenne...

2013. okt. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Fűnyírót! Meg néha a járássegítőt, pedig már régóta megy! :)
2013. okt. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Fűnyírót, talicskát, telefontöltőt.
2013. okt. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Bocs, a telefontöltőt húzza :)
2013. okt. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

A bevásárlókocsinak nem túl egyenes a karja? Úgy értem van helye a lábának lépni, nem rúg bele a kerekekbe?


Utcán is használjátok ezeket? Lakásba nem férne.

2013. okt. 1. 15:05
 8/12 anonim ***** válasza:

Hát az én fiamnak nem volt gond tolnia 16 hónaposan azt a bevásárlókocsit. De úgy tolta, hogy ki volt nyújtva a karja, nem lépett a kerékre, aztán tolta úgy is, hogy oldalról. Utcán nem tudom mennyire jó, de szerintem jónak kell lennie, mert a babytaxink is ilyesmi műanyagból van és semmi baja, amúgy azt is tolja :) nem ül rá véletlenül sem, de tolni imádja, mert van egy háttámlája ami nem háttámla, de lehet ott tolni. Az meg ilyen

[link]


Annyi gond van, hogy mivel nálunk elég rücskös térkő van, így sokszor kanyarodik ide-oda, nem győzőm a lábammal korrigálni, vagy hajolgatni a kormányhoz, hogy egyenesen is menjünk :)

a bevásárlókocsi nem kanyarodik, így talán azzal könnyebb utcán menni.

szeritnem nem vészes összeg, had tolja :) nézd meg használtan hátha.....

2013. okt. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Most kapott játék szerszámoskocsit, azzal rohangál fel-le. De vehetsz neki talicskát, bevásárlókocsit is.

[link]

2013. okt. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Itthon a bébitaxit, az utcán a triciklijét, vagy a babakocsit. Most tervezek fűnyírót venni neki, de a válaszokat olvasva, lehet inkább ilyen bevásárlókocsit nézek én is.
2013. okt. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!