Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiatoknak vennétek játék...

Kisfiatoknak vennétek játék konyhát? Vagy az "lányos" játék?

Figyelt kérdés
2 éves kisfiam nagyon szeret "főzőcskézni" velem a konyhában. Kipakolja az eszközöket amiket elér, kevergeti amit hagyok neki... Szerintetek érdemes venni? Nálatok leköti a kicsit?
2012. márc. 13. 12:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
a miénknek van:) a szomszédtól loptuk:)
2012. márc. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk lányunk van,és kapott imádta.Aztán barátnőm kisfiára vigyáztam egy napig,le se lehetett szaggatni róla,kávét főzött meg ebédet nekünk!Ha nem rózsaszínt veszel akkor nem lányos.Lehet egyszer még szakács lesz a fiadból :D
2012. márc. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Vannak fából készült konyhák vagy olyanok amik műanyagok, de nem rózsaszínek.

Nekem mondjuk lányaim vannak, de a fiamnak is vennék, ha látnám, hogy érdekli a dolog...végül is a főzőcskézés nem csak csajos dolog, lásd a nagy "sztárszakácsokat" :)

2012. márc. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Bné Kata ***** válasza:
Én vennék,pincérek,szakácsok,cukrászok-ban is van fiú!
2012. márc. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

A legjobb szakácsok a férfi szakácsok...

De most őszintén, egy babát is nyugodtan vehetsz neki.

2012. márc. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Kisfiamnak is van kb. 1 éves kora óta, és imádja. Nem múlik el úgy nap, hogy ne "főzzön, süssön" valamit (2,5 éves).
2012. márc. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Akartam neki venni, végül inkább Apa csinálja a régi konyhabútorunkból, így fa lesz.

De műanyagot is vettem volna neki.

2012. márc. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nekem van egy lányom, és egy fiam. A lányom nem nagyon szeret főzni, a fiam viszont imád! Én nem vettem kiskonyhát, mert eléggé drágának találom őket, meg nem is nagyon férne el a gyerekszobában. De kis műanyag edényei vannak a lányomnak, főként a fiam játszik velük. Szerintem nem gáz. Max, házias gyerek lesz, az nem válik hátrányára.
2012. márc. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
én fiam, 1,5 évesen karácsonyra kapta.Imádja:-)
2012. márc. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
mi úgy kaptuk barátnőméktől, kisfiam 2,5 éves, és imádja, minden nap játszani kell vele
2012. márc. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!