Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
3 hónapos kisfiam két napja nagyon nyugtalan. Nem marad el ha leteszem. Húzogatja a lábát, mintha fájna a hasa. Nagyokat pukizik és sokat. A felső ínye vörös és meg is van duzzadva. Láza, hasmenése,hányás nincs. Az adagját szépen megeszi. Folyik a nyála. És amit még észrevettem,mintha többször visszabüfizne neki valami, de nem az ennivaló,hanem olyan mintha csak a nyála lenne. Fogzás lehet ez? Már ilyen korán? Holnap vigyem el orvosnak megmutatni? Vagy várjak egy kicsit?
2013. okt. 1. 14:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekem 5 és fél hós a kisfiam és ugyan ez van vele is már több mint 1 hónapja.Piros az ínye és meg is van duzzadva,folyik a nyála is(jó adagok folynak el)és még sincs még fogacska sehol sem.Pedig nekünk már van mikor ki is van fehéredve a ínye,még sem bújt még elő egy fog sem.Az én kisfiamnak sincs láza,hasmenése,hányása.És ez a nyál visszabüfizés is szokott lenni,van,mikor ki is folyik a száján,de vissza is szokta nyelni.

Egyébként lehet már fogzás,de az nem pár hetes folyamat,hanem hónapok mire előbújnak a fogak.Lehet,hogy még csak a csírák mozgolódnak,és azért vannak ilyen ,,tünetek,,.Mint ahogyan nálunk is.Szerintem a hasfájástól,a szelektől nyugtalan,na meg persze szerintem az időjárás is rátesz,mert a hideget is megérzik sajnos :(

Egyébként az én kisfiam is 2 napja nyugtalanabb,hiába próbálom elaltatni nem lehet,mert rúgja ki magát a karomból és ordít,de egész nap álmos mert alig alszik,pedig álmos nagyon,de nem tud aludni valami miatt :(

2013. okt. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!