Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A ti babátoknál hogyan kezdődö...

A ti babátoknál hogyan kezdődött a fogzás? Vagy miért lehet ez a nemalvás?

Figyelt kérdés

A kisfiam már kb 2 napja alig alszik.Napközben alszik kb 2x-3x 10-20-30-40 percet és ennyi.Ezelőtt aludt napközben 3x 1-1.5 órát.Most meg semmit.Pedig álmos,mert tiszta piros a szeme az álmosságtól,meg nagyokat pislog,szinte leragad a szeme,de sehogyan sem tudom elaltatni.Ha sikerül is elaludnia,akkor az a tv-nek köszönhető,mert azon magától beszokott aludni,de csak 10-20 percekre. :( Ordít és nyűgös az álmosságtól.Ha elakarom altatni a karomban,akkor feszíti magát,csapkod a kezével meg rúg a lábával és közben keservesen ordít.Már nem tudom mit tegyek.Az éjszakákat végig alussza(4-5 körül még azért felkel enni).Tegnap ki volt pirosodva az arca,mára elmúlt,csak tegnap volt olyan.Nem tudom mire gondoljak,már a fogzás jutott eszembe,hogy csak nem az jön neki?!Vagy időváltozást érezne,és azért?Olyankor szokott nyűgös lenni,de akkor is mindig hagyta,hogy elaltassam.Most nem tudom mi van vele.

5 és fél hós baba anyukája


2013. okt. 1. 15:23
 1/3 anonim ***** válasza:

5,5 hónaposnak már sok a 3*1-1,5 óra, valószínűleg most tér át a napi 2 alvásra, csak még be kell állnia a napirendnek.

A mozgásfejlődés is rettentően bezavarhat.

Ha fogzik, akkor általában az éjszakák is borzalmasak.

2013. okt. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És még is mikorra fog ez beállni??Mert miután lealudta azt a 20-30 percét,ugyan olyan álmosan ébred,mint ahogyan elaludt.És egész nap nyűgös folyamatosan,én meg már kezdek kikészülni,hogy bármit csinálok vele,sehogyan sem jó neki.Reggel általában 8kor ébred.Próbáljam elaltatni 11 óra tájban,délután meg olyan 4 körül?
2013. okt. 1. 15:28
 3/3 A kérdező kommentje:
*Mert miután lealudta azt a 20-30 percét,ugyan olyan álmosan ébred,mint ahogyan elaludt,szóval egész nap álmos.
2013. okt. 1. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!