Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a tapasztalatotok a baba...

Mi a tapasztalatotok a baba borostyánláncról? Babátoknál enyhítette a fogzás tüneteit? Nem veszélyes ezt 4 hónapos korban ráadni?

Figyelt kérdés
Bármilyen tapasztalatról szívesen olvasnék! Szívesen megvenném a babámnak, ha van rá esély, hogy kicsit is használ, úgyis már annyi felesleges dolgot vettünk. Attól viszont nagyon félek, hogy megfullad tőle, vagy szétszakad és félrenyeli a golyócskákat...
2012. jan. 19. 11:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
babaámna van és avgy 8 hónapos kora alatt éjjel nappal rajta van nekünk sokat segitett
2012. jan. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
na szép irni meg nem tudok
2012. jan. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
babámnak van és éjjel nappal rajta van és használ!
2012. jan. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én nem hiszek benne, de szerencsére nem is kellett, mert nem szenvedett a fogzástól. Van két ismerősöm, mindkettő kipróbálta, az egyik esküszik rá, a másik már el is ajándékozta, akkorát csalódott. Próbáld ki, aztán írd meg bevált-e.
2012. jan. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az infókat! És azt nem tudjátok véletlenül, hogy a különböző színek között lehet-e különbség hatékonyságban?
2012. jan. 19. 11:26
 6/11 anonim ***** válasza:
olyan 6 honap kora utan adtunk rá a kisfiam ra ....ugy emlekszem 6000ft..ugyérzem semmit nem segitet nekunk..van visszont valami gel a nevere mar nem emlékszem az hatott nalunk,gyogyszertárban kaphato(talan dentinoxgél))
2012. jan. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Lehet kapni ilyen hűthető folyadékkal teli rágcsálni valót, azt szereti nagyon rágcsálni, meg a bébi fogkeféjét, és én elég korán babapiskótát is adtam neki, meg kenyér héját.
2012. jan. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekünk is van, közel egy hónapja, és sajnos bevallom őszintén, hogy azóta jobban folyik a nyála, de valószínű ez a fogzás miatt van és nem a nyaklánc miatt! :D Szétszakadni a miénk nem tud, és nem belebújósat vettünk neki, hanem olyan összetekerőset.
2012. jan. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hűthető rágókája van, vettünk Dentinox gélt és chamomilla homeopátiás bogyókat is kap, mindezek ellenére elég húzós éjszakánk volt. Ezért gondoltam, hogy ezt a láncot is megpróbálnám. Fájdalomcsillapító gyógyszert egyelőre nem adnék neki...
2012. jan. 19. 11:45
 10/11 anonim ***** válasza:
43%

Kedves Kérdező!

Nálunk 6 hetes kortól rajta van, mert akkor kezdte a kézfejrágcsálást és sírást. Nálunk ez ugyan ezen a szintem megmaradt csak több nyállal (4 hónapos). Viszont ami feltűnő volt, hogy azóta nagyon sokat alszik. Azóta alussza végig az éjszakát. Hogy van-e köze hozzá vagy csak ilyen szerencsém van vele azt nem tudom. De mindenesetre én nem merem levenni azta láncot:::D:D:D


Egyébként nem hiszek a mindenféle természetfeletti dologban, de talán van némi realitás a dologban, hogy a testhőtől kiváló olajoktól nyugszik meg a lánc használata közben.


Úgy tudom a színek között nincs hatékonysági különbség. Én a lányomnak mézsárgát vettem (ez volt a legvilágosabb éppen)a szemek pedig gömb alakúra vannak csiszolva. Ez a bébi méret és nem belebújós hanem két gömböt szét lehet tekerni a végén. Minden szem külön oda van csomózva és nagyon erősen vannak rögzítve. Beleakadni nem tud semmibe, mert nagyon kicsit lóg és a ruha alatt viseli. Sokszor kilóg ha mélyebb a felső nyaka, de mégsem lóg bele és őt sem érdekli. Éjjel-nappal hordjuk.

Mi brendonba vettük 3e ftért. Ott is van több fajta.

De mikor ráteszed egy ideig figyelgesd, mert nekem még kicsi volt így sosem érdekelte hogy húzogassa vagy piszkálja.


Én még egy olyanról is hallottam amit talán Müllerben vett egy ismerősöm. valamilyen gyökér volt egy kis bagyuba belevarrva. Ezt Pedig rágcsálhatta a gyerek és elvileg megnyugtatja. Náluk bár javította a szitun meg nem oldotta. Más találmány most nem igen jut eszembe amit még nem soroltak fel.


Viszont nálunk 4 hónaposan bár nyál van ezerrel sírás szinte sose. épp annyira amikor még a legelején elkezdődött és ráraktam. De használja hébe-hóba a rágókáit (vettem mindenfélét mum, pisherprice, brights start, tomeetipe...) ha épp szabad a szája a cumitól.

2012. jan. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!