Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adtok enni 6 hónapos...

Mit adtok enni 6 hónapos babátoknak? Kiváltottatok már étkezést?

Figyelt kérdés
Az én kisfiam tápszeres, igy 5 hónaposan már elkezdtem a hozzátáplálást. Napi 4x eszik. A ti babátok hányszor eszik egy nap? Baj ha csak 3x eszik tápszert?
2009. nov. 8. 12:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Az én babám is 6 hónapos, most jelenleg csak tápszert eszik, semmi mást nem hajlandó. Hét elején volt pár rossz napunk, a doki azt mondta, hogy a foga..visszaesett az étvágya is. Jobb napokon ill. ha semmi bajunk így eszünk: hajnalba eszik tápszert 165 ml, / ha négy fele kel, akkor 8 körül tápszer, ha később akkor gyümölcs. Én dúsításképpen teszek bele babakekszet is / Fél 1 körül főzelék, fél 5 tejpép, fél 9 200 ml tápszer.
2009. nov. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia !

Babám 5 és fél hónapos.

2 hétig "kóstolgatott", most már egy étkezést, az ebédet kiváltottuk főzelékkel. A délutáni uzsonna tejpép+ tápi, lassan majd az is csak tejpép lesz.

Az én babám is 4x eszik.

2009. nov. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek:) A déli tápszer helyett tejpépet eszik, igy 1 étkezés van kiváltva.
2009. nov. 9. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!