Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos babátoknak kiváltot...

10 hónapos babátoknak kiváltottátok már a 3 étkezést? Miket adtok neki tízóraira, ebédre, és uzsira?

Figyelt kérdés
Arra is kíváncsi lennék hogy ilyen korban adhatok e neki már pl.: tízóraira vajas kenyeret?Írnátok példákat?
2011. jún. 25. 12:41
 1/4 anonim ***** válasza:

9,5 honaposak vagyunk, csak 2 etkezest valtottunk ki, ebed es uzsonna. Sajnos vajas kenyerrel hiaba probalkozom, 2 falatot eszik, annyi. De nem adom fel, megkinalom.

Ebed husis fozelek, uzsonna gyumolcs jogurttal.

2011. jún. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Még csak most akarod megkinálni tízoraira vajas kenyérrel?örülj neki ha el fogja majd fogadni az én lányom is 10 hónapos de ő kb 7 hónapos kora óta imádja a kenyeret minden változattal.sajtos vajas lekváros ilyenek.

szerintem az első válaszolonak a babája se azért nem akarja elfogadni mert késön kezdte megkostoltatni a kenyeret

2011. jún. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi 8 hónap körül váltottuk ki a 3. étkezést, a tízórait. Az általában gyümölcs, ebéd főzelék hússal, uzsonna van hogy tejpép, gyümölcs grízzel, túróval, joghurttal, és szintén 8 hó körül kezdtük a kenyeret vajjal, kis felvágott, sajt, ilyesmi.
2011. jún. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már próbáljuk a kenyeret régen.Imád mindent többek között ezt is.De én csak arra lettem volna kíváncsi hogy mondjuk tízóraira adhatok e neki mondjuk egy fél szelet vajas kenyeret?Hogy adjátok neki a grízt tejben ilyenkor még nem szabad főzni?Vízben főzöd és utána gyümit teszel bele?
2011. jún. 25. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!