Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik pelenka legyen?

Melyik pelenka legyen?

Figyelt kérdés

3as méretű Pampers Active baby-t használunk, de nem vagyok vele megelégedve teljesen. Hiába nincs még tele, nagyon érződik a pisiszag keveredve a pelenka alapszagával :(

Kibírja az éjszakát, azzal nincs baj, de reggelre furcsa a pelenka külseje. Olyan mintha kezdene átázni.

Amikor leveszem a lányomról, olyan mintha befülledt volna (nem csak amikor tele van). Szeretnénk más márkát is kipróbálni. A Libero Baby soft és a DM Babylove pelenkája érdekelne főleg. Mi a véleményetek ezekről? Ár és kiszerelés is érdekelne.

Köszönöm :)


2013. okt. 2. 16:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
prémium care????
2013. okt. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nekünk a babylove jobb volt mint a libero, de ami igazán jó volt az a penny-s pelus volt bár már három éve nem kell nekünk pelus, mert szobatiszta.

De ez mindenkinél változó.

2013. okt. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

A Premium Care-t is próbáltuk még újszülött méretben. Nem nagyon jött be.

Penny-s pelenkáról még nem is hallottam, köszi, megnézem, ha arra járunk.

2013. okt. 2. 16:31
 4/12 anonim ***** válasza:

Mi a DM-es Babylove pelenkát használjuk régóta. Nagyon meg vagyok vele elégedve. A 3-as méretű 100 db-os 4599 Ft-ba kerül.

A 4-es is ennyibe kerül, de 84 db van benne. Kuponokkal nagyon jó áron van, de anélkül is elfogadható az ára.

2013. okt. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod :)

Elég jó ára van, drágábbnak hittem.

2013. okt. 2. 17:05
 6/12 anonim ***** válasza:
Mi csak a DM-est használjuk sok próbálkozás után kifogástalan és igen kuponokkal kell venni, olcsóbb. A Pampers-nél én is éreztem kezdeti kísérletezésnél, hogy mintha kívül átázott lenne...
2013. okt. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm neked is :)

Kupont az infopulton lehet nyomtatni vagy postán küldenek?

A "babacsomagban" volt kuponfüzet Babylove termékekkel, de valahova elkevertem :S

2013. okt. 2. 18:21
 8/12 anonim ***** válasza:

mi sok pelenkát kipróbáltunk.

eleinte nekünk is jó volt a babylove, de az utóbbi hónapokban mintha rosszabb lenne a minősége - pisicseppes volt a popsi, elszakadt a tépőzáras fül, sok volt a baleset.

most mülleres beauty baby-t használunk. eddig ez az egyik legjobb - de mindenkinek más válik be:)

2013. okt. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
szerintem érdemes kipróbálni a penny-s is, mert ha jól emlékszem 56 db-os és 2800ft a 3-as, de a 4-es is ugyan annyi árban van.
2013. okt. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mi is a Penny-s pelenkát használunk. Nagyon jó. Nagyon tudom ajánlani. 3-as méret kell most a lányomnak.
2013. okt. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!