Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A pampers active baby pelenkáh...

A pampers active baby pelenkához képest milyen a huggies pelenka?

Figyelt kérdés

2013. szept. 29. 20:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Durva, kemény, vastag
2013. szept. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ó, pedig sokan dicsérték itt régebbi kérdésekben...
2013. szept. 29. 21:06
 3/8 anonim ***** válasza:
A huggies nekunk nem jott be. Utaltam. Semelyikbol se pisilt kakilt ki mint abbol az vhogy mindig atazott. Azt a regi minoseget reg elrontotta ami volt regen. Es valoban kemeny durva az anyaga. Nem merheto a apampers pelushoz. De am en ugy tudom h mar itthon nem lehet kapni. Megszuntettek. Vagy rosszul tudom?
2013. szept. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nincs már Huggies Magyarországon, pedig szerintem jobb volt.
2013. szept. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
valóban megszüntették, de facebookon van egy oldal, pelenka shop a neve, és ott olcsóbban lehet pelenkákat rendelni, és most van huggies pelus is. a doboz hibás, így anélkül szállítják, és gondoltam megkérdezem, mielőtt rendelek, hogy érdemes-e. de akkor nem :) köszönöm a segítséget és a válaszokat!
2013. szept. 29. 21:12
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp inkább a Pampers Active Baby.

Nekünk a Huggies nagyon nem jött be, minden kifolyt belőle...

2013. szept. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Most h olvasom a valaszokat ezek szerint nem csak nalunk volt ilyen jelenseg. Egyszeruen akarhogy tettem a gyerekre minden kijott belole. Mas pelusbol nem. Meg az olcsokbol sem. Egy sima zold tescos egy egesz ejszakat kibirt a huggies a furdetes utan egy oraval tiszta pisi volt. Ejjelente mar nem pelusoztam vegkepp a lanyomat de azzal ketszer is kellett.

Megmaradt tobb mint fel zacskoval a 90db-osbol es inkabb elajandekoztam a vedononek adja oda masnak aki tud vele mit kezdeni.

Megnyugtato h nem en voltam bena a pelussal hanem az volt egy trutyi. Anno megvettem ket zacsko 90db -ot belole mert annyira dicsertek h regen ez volt a legjobb nem hasonlithato semmihez es az ara is tok jo. Belementem. :-) ez lett belole. :-)

2013. szept. 30. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én most vettem szlovák tescoban akciósan huggiest, nagyon megbántam, sokkal több fogy belőle egy nap, mert nem szív fel annyi nedvességet...
2013. szept. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!