Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miota felall a kislanyom,...

Miota felall a kislanyom, nemigen alszik. Van valami praktikatok, vagy csak turelem, elmulik?

Figyelt kérdés
Korabban szepen mukodott, hogy lefektettem, alvokaval szepen elaludt maga:) most leteszm, meg el sem fordulok, mar felpattan es kacag....igyhagyni nem merem, mert erosen rangatja az agyat, felk, ki ne hajoljon...ilyenkor kiveszem, tovabb farasztom majd vissza, de mindig ugynaz...ma 2x20 percet aludt, es nagyon faradt es nyugos... Nalatok mi valt be? Tudom, egyszer elmulik ez is magatol, de azert jo lenne, ha aludna:)
2013. okt. 2. 22:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Harmadik gyerekem ilyen. 16 hónapos, még nem igazán múlt el, bár már javult valamit. De most is gyakran ülésbe pattan, ahogy megébred.
2013. okt. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A fiam ulesbe pattant a delutni alvas felenl, jo 2eves koraig- de legalabb aludt:) a kicsi meg mindjart all, pedig mar elrakodtam a kornyekerol, ami erdekes lehet neki
2013. okt. 2. 23:17
 3/3 anonim ***** válasza:

lányom 6 hósan mindent akart, ült,állt,mászott..semmit nem aludt se éjjel se nappal.kérdést is írtam, azt válaszolták várjak..igazuk lett.

Lassan 8 hós kezdi újra átaludni az éjszakát.

türelem, esetleg egy egy éjszaka Viburcol kúp segíthet.

Neki sem jó hogy nem pihen..

2013. okt. 3. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!