Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11hós kislányom eddig uzsonnár...

11hós kislányom eddig uzsonnára főzeléket evett hús nélkül. Szerintetek adhatok helyette vajaskenyeret vagy májkrémeskenyeret? Ti miket adtok neki? Hányszor esztek egy nap?

Figyelt kérdés
Eddigi étrendje:8:00 210tápszer 11:00-kor 1üveg gyümölcs 14:00-kor főzelék húsival. 17:30-kor főzelék hús nélkül.20:00-kor 210ml tápszer
2013. okt. 2. 11:13
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem simán mehet neki,vagy valami magas hústartalmú felvágottal a kenyér.Nálunk 5 étkezés van, reggelire 210ml tápszer, uzsonnára valami gyümölcs vagy keksz (kb 2db), ebédre már sokszor azt kapja, amit mi, leves plusz főétel, uzsonna a legkülönbözőbb dolgok, kenyér vajjal vagy felvágottal vagy sajttal, vagy túró gyümölccsel, vagy joghurt gyümivel, vagy tejpép, vagy simán gyümi, vagy sajt és gyümi, vagy leves, túrókrém, vacsira meg kapja, amit mi is de csak keveset mert jön az esti tápszer, ezért nincs kiadós kaja, csak csipegetés, hogy a tápszer is elfogyjon.Amúgy most 12 hónapos a lányom, de 1 hónapja is így evett már,ahogy leírtam
2013. okt. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is 11 hónapos, uzsira sosem adok neki főzeléket, mindig vagy joghurt babapiskótával, vagy vmilyen kenyér. Kenőmájas, körözöttes, vajas-szalámis, tejfölös. Vagy ha kimarad a 10 órai, mert épp akkor alszik (márpedig újabban ez van), akkor gyümölcs. Esetleg még tejpép.
2013. okt. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Reggeli kenyér felvágottal vagy májassal,esetleg virsli.

Tizórai ha van,akkor joghurt/kefír.

Ebéd főzelék,nem mindig hússal.

Uzsi gyümölcs,ha nem volt tízórai,akkor tejtermék is.

Vacsi tápszerbe tejpép/sinemil.

Így evett 11hósan,csak nem üvegest,hanem házilag csináltam neki a főzit,gyümit is.

2013. okt. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!