Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj, ha semmi jatek nem...

Baj, ha semmi jatek nem erdekli 11 honaposomat?

Figyelt kérdés
Kiveve fakanal, fem kanal, muanyag edeny, kulcs csomo

2013. okt. 3. 09:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem szereti a zenélős nyomkodós játékokat? a tologatós, formabedobóst vagy a kockákat? Fiam 18 hónapos ugyan, de még mindig nagyon szeret a nyomkodós zenélős játékokkal játszani. Szeret autókat gurítani is, labdát is szereti. Van egy ilyen Ikeában kapható játék, fém huzalon kell a különböző formákat ide oda tologatni. na azzal nagyon jól el van. De 11 hósan pl nagyon szerette a mássz utánam Micimackót!
2013. okt. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, az én lányom is jobban szerette azokat a dolgokat, amik egyáltalán nem játékok és nem is gondoltuk, hogy neki azok lesznek. Nagyon szerette az üres palackokat, dobozokat, cipőfűzőt... Esetleg próbálkozz fa építőkockával.
2013. okt. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

nem is biztos,hogy egy ekkora gyereknek nagy,különleges játékok kellenek.te is tudsz késziteni egyszerű dolgokat.szerintem nem baj,ha még nem köti le magát mással-kicsi még.az is lehet,hogy inkább az élmények kellenek neki.menjetek sokat játszóházba,zenebölcsibe..stb.-

az én kisfiam is imádta ezeket-főzzetek,zenéljetek a kanalakkal.egyébként Fábry is megmondta"a sz..os wc kefénél jobb játék nincs:-)"

2013. okt. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az én 11.5 hónaposomat se érdekli a játékai. Most felfedező úton van a lakásban. Fiókokat, szekrényeket nyitogat és pakol, a szobában és a konyhában. Most ez van soron :).
2013. okt. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A zenelos, csorgos jatekok kb.5 percig erdekesek. Formabedobot figyelembe sem veszi, hogy letezik. Egyebkent o is jobban szereti anya alsonemus fiokjat kipakolni es a konyha szekreny also polcait. Hiaba veszunk neki nem tudom en milyen jatekot, 5 percig erdekes. Szoktunk menni jatszohazba, ott jol el van, de itthon...
2013. okt. 3. 12:18
 6/10 anonim ***** válasza:
Én kisfiamat sem kötik le a hiper-szuper játékok... Egész nap jön-megy, minden érdekesebb a lakásban. Ő a kábeleket találja meg mindenhol. Legújabb kedvence a hősugárzó. A kisautókat mondjuk nagyon szereti gurítani, de ha fél percre kimegyek a látóteréből már teker utánam. 11 hónapos.
2013. okt. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Fiam is ilyen. Semmi játék nem köti le 5 percnél tovább. Mindig olvasom, hogy 1 évesen formabedobóznak, meg építenek kockából. Fiamnál ez a játék annyiból áll, hogy szétdobálja a kockákat/formákat, és ennyi. Nála is a konyha eszközök, pénztárca, üdítős flakon, stb. a nyerő. Na meg persze a mozgás. Ő egész nap mozgásban van, asztal alá be-ki, ágyra fel-le, fel-alá a lakásban egész nap. Nincs 2 perc, amit egyhelyben tölt (alváson kívül).
2013. okt. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja, amit még szeret, a kockákat,kisautókat,kulcsokat, ruhacsipeszt, bármit ami kisebb nagyobb dobozba pakolni, pl cipősdobozba, vagy ételhordóba, mindegy mibe, csak legyen teteje. Belerakja, kiveszi, rá a tetejét, majd megint bele, úgy rá a tetejét, kiveszi. Ezzel kb. 10-20 percig el tud szórakozni. Esetleg ezt próbáld ki! Én először megmutattam neki, hogy ki beletenni, kivenni, hogy kell a doboz tetejét fel-levenni, utána nem kellett többször, csak egyszer.
2013. okt. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Pontosan ezert tettem fel a kerdest. Mindenhol azt olvasom, formabedobozik a gyerek, autokat gurit, kockakkal jatszik, epit. Hat ezert kerdem, hogy baj-e ha az en gyerekemet nem erdeklik ilyenek. Azt hittem az enyem beteg, hogy nem tud jatszani ilyen extra jatekokkal. Koszonom a valaszokat. Most megnyugodtam.
2013. okt. 3. 23:11
 10/10 anonim ***** válasza:

beteeeg?

csak mert nem a nagykönyv szerint csinálja..dehogy.ne aggódj.lehet,hogy később sem lesz átlagos.de most még olyan kicsi.mi szülők meg elfogadjuk a gyermekünket olyannak,amilyen és igy szeretjük.ez a dolgunk.nem adhatunk autót a kezébe,ha ő az ásványvizes palackra van rákattanva.de ez ebben a korban teljesen normális.

2013. okt. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!