Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A pihenőszéket meddig tudja...

A pihenőszéket meddig tudja használni a baba?

Figyelt kérdés

A tietek meddig használta, hány hónapos koráig?



Köszönöm.


2013. okt. 3. 17:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
3 hónaposan már nem érdekelte. hason szeret inkább lenni a fiam.
2013. okt. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mi még használjuk. Ált. addig jó, míg fel nem tud ülni a baba, mert akkor már nem biztonságos. Én a hozzátáplálást is ebbe kezdtem el.
2013. okt. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Amint tudott fordulni, kúszni, mászni, nem érdekelte. Szóval addig volt jó, amíg nem tudott mozogni. De addig nagyon jó volt :)
2013. okt. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
kb 1 hónapos koráig nagyon jól elvolt benne. De mióta többet mozog kb fél-1 órát bír ki benne. Most lesz 4 hónapos. Inkább a hasonfekvés, az minden mennyiségben.
2013. okt. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
kb. 5 hónapos koráig
2013. okt. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mi sokat használtuk, most 8 hónapos, egész nyáron abban volt pl. míg reggeliztünk-ebédeltünk a terszeon, és mióta hozzátáplálunk abban is eszik... igaz, most már tényleg csak annyit van benn míg meg etetem, de korábban sokszor jó volt, hogy tudtam magammal vinni mindenhova, s mivel van egy 2 éves nővére, hát nagy segítség volt...
2013. okt. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
9 kilós koráig. Nálunk ez 6 hónapos korra esett, pedig még használta volna.
2013. okt. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ezért jártunk mi jól. Fisher price pihenőszék és babafotelt vettünk. Annyi hogy nem zenél de még mindig használja babafotelként. Pedig már 26 hónapos. Nagyon szereti még mindig.
2013. okt. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A Fisher Price-ot még mi is 15 hónaposan vígan használjuk!
2013. okt. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
6hósan még mindig használja és szereti mert abban már magától fel ül :) persze jól be van csatolva :) és mindig van mellette valaki.
2013. okt. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!