Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen kistányérja vagy...

Milyen kistányérja vagy tálkája van a babádnak? Többi lent.

Figyelt kérdés

Van aki egyszerű salátás vagy kompótos tálból etet, van aki 8-10 ezer forintos komplett babaétkészletet vesz (láttam mát 16 ezrest is).

Hol az arany középút? Tudom pénztárca függő, de mennyit költenél rá?

Most lesz fél éves a kislányom és kezdjúk az evést! Adtam már pár kanál gyümit, de azt üvegesből. Szeretnék neki főzni is.


2013. okt. 4. 12:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Én csak arra figyelek, hogy lehetőleg porcelán vagy üveg tálkából egyen, műanyagból akkor adok neki, ha nem kell melegíteni, mert annyi rosszat lehet olvasni, hogy milyen káros anyagok vannak a műanyagban, nem bízom bennük. Mi is kaptunk kis babatányérokat (müanyagot), de azt nem nagyon használjuk, nehéz tisztítani is, a paradicsomos cucc ki sem jött valamelyikből.
2013. okt. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Auchanban vettünk egy műanyag tálkát, állatos, hozzá való evőeszközzel. Kompletten 2000.-ért.
2013. okt. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia!Én sima kompótos tálból etetem a fiamat,sima fém kiskanálall.Szerintem tök felesleges többezer forintot kidobni erre,hisz az általam használt szett is tökéletesen megfelel a célnak!Talán később,amikor már nagyobbacska a gyerek és esetleg nem nagyon akar enni,akkor be lehet vetni ilyen kis trükköket,hogy mesefigurás tálkából kapja az ételt.Háta úgy hajlandó megenni,de egyébként szerintem nincs jelentősége a dolognak.:)
2013. okt. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Most 5 hónapos, egyenlőre egy műanyag tálkája van, amit ajándékba kaptunk, vagy abból, vagy a bébiételes üvegből adom neki a kaját.

De nemsokára fog neki csinálni a keramikus mama tálkát, akkor csak azt fogjuk használni, mire megtanul majd enni, esetleg melegebb/forróbb ételt eszik, akkor már nem lesz műanyag.

2013. okt. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Eddig egy elég mély műanyagból, üvegből és aventes tejtároló dobozból felváltva. 11 hónapos a lányom, komolyabb felszerelés később lesz, ha majd nem a padlóra dobálás lesz a sláger
2013. okt. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ajándékba kaptunk egy kis mély és egy nagyobb lapos tálkát,meg 3 féle kanalat,villát. a tálkákat használjuk,egyébként azt hiszem auchanos,zöld-fehér egérkemintás. kanalak közül a drágább nem jön be,a 230 ft/2db-os szupi :)tehát 115 ft-os kanállal a legjobb etetni! :)
2013. okt. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Többféléből is eszik: műzlistálból, aventes tálból, cserép tálból...műa. kanál, fém kanál...
2013. okt. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
en ikeaban vettem a szines muanyag talakat,azokbol eszik, van muanyag kanalunk is par de mostanaban sima kiskanallal etetem.Ha majd egyedul eszik akkor veszek neki tapadokorongos tanyert.
2013. okt. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!