Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a legjobb görcsoldó?...

Melyik a legjobb görcsoldó? Lehetséges, hogyvalamelyitől tünetmentesek leszünk? Infacol? Espumisan? Esetleg a homeos Viburcol?

Figyelt kérdés

Az infacolt próbáltuk, halottnak a csók, szerintem semmit sem változtatott a tünetekben. Talán csak jobban és többet bukott, bár nem tudom, van e összefüggés.

Most kipróbáltuk tegnap az espumisant, azóta szinte tünetmentes, bár még ez az idő rövid ahhoz hogy ezt kijelentsem, de mintha sokkal jobb volna, és olcsóbb is.. 700 Ftal...

A vibrucol kúpról most olvastam egy honlapon, de az csak leírás. Érdekelne használta e valaki és mit tapasztalt. egyáltatlán, ha egy kisbaba hasfájós, van olyan készítmény amivel tünetmentes lehet? Még idáig csak a tejserkentő bogyót próbáltam a homeós dolgok közül, és azzal nagyon jó tapasztalataim voltak, de érdekelne minden vélemény.

Előre is köszi!

2 hetes friss anyuka :)


2008. júl. 5. 09:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Én lycopódiumot adtam a homeos bogyók közül a hasfájására 2x2-t feloldva, majd 3 nap múlva csökkentettem 1x2-re végül elhagytam. Azóta nincs hasfájása. Nekem homeos doki mondta, csak akkor használ, ha sokat pukizik is és evés után fáj a hasa.
2008. júl. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Anyukám mindig meglepődik, hogy gyógyszerekkel tömik a bébit, meg szélcsövezik... Ő a tornára esküszik, a lábacskát mozgatni jobbra-balra, meg ilyesmi... Egyik rokonomnál láttam, hogy szopi elött (nem anyatejes) valami ánizsos szirupot adott neki. De továbbá ánizsos, édesköményes tea is segít.
2008. júl. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Az Infacolt mi is próbáltuk, de nekünk sem jött be.

Pár napja viszont a következőket csináljuk, ami úgy néz ki, beválik: kap édeskömény szirupot kaja után, de előtte is lehet adni (gyógyszertárban kevertettük ki-egyik ismerősünk ajánlotta a dolgot), tornázunk picit, ha nem túl nyűgös + odafigyelek, h mennyit eszik. Azt vettem észre, h a babám túl mohó és túl gyorsan és sokat eszik egyszerre, így most már max 20 percet engedem a cicin, de így is van, h 160-at eszik.

És úgy néz ki, ez bevált, de persze van, h lógatni kell kicsit a vállon, mert látom, h húzkodja a lábait és görcsöl.

egy 5 hetes babóca anyukája vagyok :-)

2008. júl. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én az FLP-s Aloe Vera Activatort használom, kilónként 2 csepp adható , én napi 2 adagban (délben és este)adom be neki. Azóta jobban van , könnyen kijönnek a szelek és a kaki is. Percek alatt megoldja a gondját, nem szenved órákat. Ajánlom másnak is:-)
2008. júl. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kipróbáltam az infacolt és az espumisant. Ezek elég drágák, nálunk az infacol másfél hétig tartott. Ajánlották a kamillateát. Étkezés előtt issza a lányom nagyokat pukizik és böfizik tőle. (a teába nem rakok semmit éppenhogycsak beáztatom a filtert a vízbe és utána kihűtöm).

Remélem Neked is beválik!!

Héthetes Kislány anyukája

2008. júl. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!