Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tommee tippee sipper itató...

Tommee tippee sipper itató vélemények?

Figyelt kérdés
Nektek bevállt. Érdemes venni???

2013. okt. 5. 15:22
 1/4 A kérdező kommentje:
Valaki aki használta írjon már legyen szíves, nem szeretnék feleslegesen beruházni rá, mert nem egy olcsó dolog. 11 hónapos kislánynak lenne, reméljük ha veszek akkor inni is tud majd belőle. Előre is köszönöm a válaszokat!!!
2013. okt. 5. 15:36
 2/4 A kérdező kommentje:
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ... Senki nem használ ilyen itatót??? Szomorú vagyok...
2013. okt. 5. 15:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Én szeretem az összes Tommee tippee terméket, igaz a kisfiam még 4 hós, de ezkből a cumisüvegekből tud rendesen enni. Még most fogom bevezetni néla az első itatót ami 4-7 hóiga van. Reménykedek benn hogy az t is elfogadja szépen. Csepegni nem cseped az tuti. Én eddig meg vagyok elégedve ezzel a termékke.
2013. okt. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A libero pontjaimon vettem, kb ennyit ért.

Nincs kupakja, így nem túl hígénikus sétához, játszón meg főleg. Azon kívül csöpög, pedig cseréltünk benne szelepet.

Nem javaslom.

2013. okt. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!