Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajánljatok nekem légyszi...

Ajánljatok nekem légyszi olcsó és jó babaruhás turkálót Debrecenben?

Figyelt kérdés
2009. nov. 9. 12:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem turi de használt ruhák vannak meg használt babacuccok jó áron a neve pedig Törpibaba bizi cimet hirtelen nemtudok mondani de fent vannak a neten is.
2009. nov. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én a Piac utcán az Alexandra könyvesbolt melletti turiba szoktam járni. Darabárasak a gyerekruhák, talán nem a legolcsóbb, de így is kedvező az áruk és a minőség is jó.
2009. nov. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pesti u,Vágóhíd u,Csapó u,Domus mögött.Mind3 ugyanaz a cég,a kilósban is nagyon jók vannak (ezek főleg felnőtt ruhák,de van benne gyerek is.Nekem csak innen vannak babaruháim,gyönyörűek!!Angol márkák,nagyon jók.És persze olcsó!Van darabáras gyerek is,az annyira nem olcsó,de azok is szépek.
2009. nov. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

A törpi bababizományi tényleg jó

Kishegyesi út 40.

[link]

2009. nov. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bambi bababizi Széchényi István út sarok. Új és használt cuccok is vannak. nagyon jó árban és mindőségben.
2009. nov. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!