Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hós babád étrendje hogy...

11 hós babád étrendje hogy néz ki? Mennyi gyümölcsöt "kellene" egyen egy ilyen idős baba?

Figyelt kérdés
2013. okt. 7. 15:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyit kellene, az én fiam ilyen idősen uzsonnára evett gyümölcsöt, de sajnos csak bébiételben, joghurtban eszi meg a gyümölcsöt, nyers formában nem. Most 16 hónapos és a helyzet változatlan.
2013. okt. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja, az étrendje a következő volt: Reggeli, vacsora 240 ml tápszer. Tízórai joghurt vagy krémtúró, ebéd, amit mi ettünk, uzsonna gyümölcs vagy szendvics.
2013. okt. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. :)

Nálunk is hasonló a helyzet. Reggel este 250 ml tápszer, tízórai vajas kenyér, vagy kifli, vagy valami ilyesmi - gyümölcsöt elutasítja. Ebéd, amit mi, vagy valami főzelék hússal - 2 foga van, most jött ki még 2, így nagyon nem tud rágni. Uzsira ha szerencsém van krémtúróba csempészett gyümölcsöt eszik, vagy ha még nagyobb szerencsém van, akkor üveges gyümölcsöt. 10 óraira és ebéd után egyáltalán nem fogadja el az utóbbi időben. Remélem fog változni a helyzet.

Egyébként nagyon jó étvágya van, mindent megeszik, főleg amit önállóan tud csipegetni.

2013. okt. 7. 15:22
 4/4 anonim ***** válasza:
Reggeli, vacsora 240-250 tápszer. Tízóraira mindig gyümölcs, kb 200. Általában én csinálok neki, de szereti az üvegeset is. Ma pl. megfőztem kicsit egy nagy almát fahéjjal, összeturmixoltam és reszeltem bele egy babapiskótát. Ebédre valami húsos, uzsira pedig tejpép. Szerencsém van vele, mert kis korától jó étvágyú. Bár a darabosakat még nem annyira kedveli.
2013. okt. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!