Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tízórai kiváltásánál gyümölcsö...

Tízórai kiváltásánál gyümölcsöt kóstol a baba, de zöldségeket akkor mikor kóstoltatunk? Ebéd előtt, mert majd azt kap később?

Figyelt kérdés
2013. máj. 28. 12:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Én egyszerre kóstoltattam...mármint először tízórai idejében kóstoltattam gyümit és zöldséget is. Aztán gyümivel már kiváltottuk a tízórait, akkor tettem át a zöldségeket uzsonnára.
2013. máj. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az adagokat, hogy növelted? Mármint a gyümiből kapott többet,amivel kiváltottad a tízórait és a zöldséget csak kóstolta?
2013. máj. 28. 12:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Legtöbbször kevertem az újat vmi már ismerttel. pl. az alma répa püré nagy kedvenc volt. Aztán, amikor megszokta, a répát már mással is összekevertem...sütőtök, krumpli stb. Aztán, amikor már megevett annyi mennyiséget, hogy elég volt neki tízóraira, akkor csak gyümit kapott és a zöldségekkel elkezdtem kiváltani az uzsit.
2013. máj. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!! Kezd tisztulni a kép :) Akkor én ott rontottam el, hogy tízórai előtt gyümölcsöt kapott, de sosem evett meg egy adagot és ezzel párhuzamban ebéd előtt meg zöldséget adtam. Szerintem be sokkalt a sok újtól. Most már pihenőt tartunk pár napig, de akkor megpróbálom így, hátha. Sajnos a védőnőnk nem nagyon segít. Szerinted ha újra kezdem akkor az alapoktól (almalé,stb) vagy már pürével indíthatok?
2013. máj. 28. 14:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan adj pürét. Addig ne adj neki máskor, amíg egy étkezés nincs kiváltva, de abban az egy étkezésben kaphat "bármit" éppen akkor. Ha már más étkezésnél is kap, akokor lehet majd szelektálni a féléket.
2013. máj. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget akkor így teszek!!!
2013. máj. 28. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!