Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan fogjam vissza 10...

Hogyan fogjam vissza 10 hónaposom étvágyát?

Figyelt kérdés
Nem számoltam utána igazán, csak miután a védőnő elájult azon, hogy mennyi tápit eszik meg éjjel a babám. Este nyolctól másnap reggelig kb 720 milit betol. Van hogy kevesebbet de ez az általános. Azt mondta a védőnő, hogy az éjféli 240 helyett adjak neki vizet, a lefekvés előtti és a hajnali 240-et vigyem le 210-re de inkább 180-ra. Az eddigi 4 éjszak tönkre lett téve, mert annyira felébredt éjfél után, hogy csak háromkor tudtam elaltatni úgy, hogy végül megkapta a 240-ét, amit megszokott. Hogy csináljam? Van valami ötletetek?
2013. okt. 7. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Eszik napközben rendesen? Tényleg rengeteg tápszert eszik éjjel, de ennek valami oka kell hogy legyen. Ha nappal jóllakik, akkor ekkora baba ennyit már nem eszik éjjel,pláne tápszerből.
2013. okt. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Napközben háromszor eszik 150-200 mili főzeléket vagy gyümit. Tízóraira van hogy bevág egy egész banánt. Védőnő azt is mondta, hogy az uzsi ne gyümi legyen hanem az ebédhez hasonló főzelék husival. Próbáltam ezt is de így is megissza 240-et vacsira. Aztán éjfélkor és hajnali 3-4-5 felé is.
2013. okt. 7. 16:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Esetleg, ha próbálnál kenyeret felvágottal, sajttal, májkrémmel adni neki, lehet, hogy jobban telítené.Gondolom evett már ilyeneket, ugye? Őszintén megmondom, csak találgatok, mert az én fiam is tápszeres és nagyon jó étvágyú, de éjszaka 8 hetes kora óta nem eszik, így tapasztalatom nincs. Hízik is nagyon a babád a sok tápszertől?
2013. okt. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Evett már ilyeneket. Hízogat de nem olyan iszonyat léptekben mint amennyi az várható lenne ennyi tápi után.
2013. okt. 7. 17:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs más ötletem, mint jó tápláló ételeket adni neki nappal, hátha legalább 1 éjszakai étkezést el lehetne hagyni. A fekvés előtti mennyiséget én biztos nem csökkenteném, mert itt nem azzal van a gond szerintem.
2013. okt. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem eszik sokat napközben,ezért eszik éjjel.Lányom 10hósan 5x evett napközbe.Reggeli 250gramm volt vagy szelet kenyér 2 szelet felvágottal.Ebéd 300gramm főzelék.Vacsi 300-350gramm tápszerbe tejpép ( nem fogadta el a cumisüveget,így már kanalas volt minden étkezés).Tizórai ha volt,akkor 1 joghurt/kefír 150g.Uzsi 1banán+1körte pl.Vacsira is adhatnál neki sűrű ételt.Tápszert besűríteni neki sinemilel vagy tejpéppel és akkor megvan a tejalap is tutira.
2013. okt. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!