Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet ez babám szemén? Kép...

Mi lehet ez babám szemén? Kép lent.

Figyelt kérdés

[link]

Az alsó részen,felül beütötte. Nem tudom,hogy csak belenyúlt,vagy ez valami más?!


2013. okt. 7. 20:24
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem belenyúlt!
2013. okt. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez semmiség, biztos csak belekapott. Vagy ha ott ütötte be nyilván attól van, nem értem pontosan hol mondod. :)
2013. okt. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Szerintem minél előbb vigyétek szemészetre!
2013. okt. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Alul,a szemzug mellett nem sokkal mondom. Mert a szemöldökét beütötte,azt tudom,hogy amiatt,de ezt a kis pirosodást most vettem csak észre.
2013. okt. 7. 20:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nem múlik el holnapig, egy szemészetet esetleg megér a dolog.
2013. okt. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

megkérdezhetem mi lett végül?

az enyémnek tök ilyenje van felül. szeritnem árpa lesz. Most az enyémnek kezd valami fehér pici pötty is lenni a pirosban, mint egy pattanás, tegnap kezdődött, akkor csak piros folt volt, ma meg fehér bigyó is van.

Az enyémet látta tegnap a doktornő, de akkor még nem volt ott az a fehér valami, szóval lehet ismét mehetünk orvoshoz....

2013. okt. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szia! Mára elmúlt a pirosság,úgyhogy valószínűleg csak belekapott. Remélem nálatok sem árpa lesz... Jobbulást a picinek!
2013. okt. 8. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!